Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?

5 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? Left_bar_bleue0/0Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? Empty_bar_bleue  (0/0)

Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? Empty
MesajKonu: Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?   Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? EmptyCuma 18 Haz. 2010, 17:15

12 Haziran 2010 günü Los Angeles’ta gerçekleştirilen Tutulma Basın Konferansında Robert’a sorulan sorular ve onun verdiği cevapları yine basıl konferansında çekilen portre fotoğrafları ile birlikte paylaşmak istiyorum sizlerle

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tutulma Basın Konferansı: Çadır sahnesini çekmek nasıldı? Kahkahalara boğulmamaya çalışmak zor muydu?

Robert: Çadır sahnesini ilk çektiğimizde, ben gerçekten kafayı yemek üzereydim. Neden olduğunu bilmiyorum. Sanırım kapalı yer korkusu ile ilgili olabilir, çünkü gerçekten bir çadırın içinde çekim yapıyorduk. Bir türlü kendimi toplayamadım. Sürekli repliklerimi unuttum ve çok gergindim. İstediğim tek şey yakınımda bulunanları yumruklamaktı. Yaklaşık 3 çekim yaptık, ve Kristen sahnede yerde uyuyordu, ve benim kafayı yemek üzere olduğumu gördü. Çekimlerin yarısında, birden gözlerini açtı ve çekim süresince sürekli bana bakıp beni güldürmeye çalıştı. Bu sahne tüm film içindeki en ciddi sahne idi. İlk bir iki saniyede onu gırtlaklamak istedim, ama sonra tüm çekim boyunca kendimi gülmekten alamadım. Bu yüzden sadece tek bir çekimde herşey düzgün oldu. Sanırım kendimi tutmaya çalışmak daha gerçekçi veya sahneye uygun görünmemi sağladı.

kaynak:robertpattinsontr
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?   Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? EmptyCuma 18 Haz. 2010, 18:33

Ay süper sahne olmuş işte ya ilk onu gırtlamak istedim koptum kafayı yemek üzereydim.Ama bu normaldir rob fobik nevrozdasın bebek sen söz ben seni tedavi etcem bunu 3-4 seansta halledebiliriz koptum Kafayı yemiş birinden iyileşmek için terapi almak süper olur koptum He bu arada söylemişmiydim güzel çekim çekmissiniz hıhı
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? Left_bar_bleue0/0Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?   Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 04:51

ah kristenden güç alması çok hoşuma gitti sevgi
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?   Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 13:15

Forever_Edward demiş ki:
ü
Aynene =)
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?   Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 16:34

Forever_Edward demiş ki:
aynen çok romantik alkış
delarue
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
delarue

Paylaşım Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?   Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı? EmptyPtsi 21 Haz. 2010, 09:18

çok merak ettim şu çadır sahnesini

Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edward ve Bella’nın Ayrılık Sahnesini Canlandırmak Nasıldı?
» Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?
» Kısa ve öz çadır sahnesi
» Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar
» Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor