Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek

+4
dewil
ßellacullen
Mss.PATTİNSON
Bittersweet
8 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  Left_bar_bleue0/0Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  Empty_bar_bleue  (0/0)

Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  Empty
MesajKonu: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyÇarş. 20 Ekim 2010, 18:26

Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  6a00d8341c630a53ef0133f

Twilight hayranları favori romanları Stephenie Meyer'in en çok satanlar listesine giren vampir serisi hakkında tartışmaya bayılırlar. Kristen Stewart'da kendi favorisini söylüyor .. bu serideki en açık en yoğun şey diyor.

"Bu gerçekten iyi. Bu gerçekten amacına ulaşıyor, sonunda" diyor Breaking Dawn'da Bella Swan'ı canlandıran oyuncu. "Bu bir aileyi oluşturmak gibi. Her şeyin sonuca ulaştığını görüceksiniz, çünkü bence Bella hızlı bir büyüme sürecinden geçiyor."

Kasım ayında, Stewart Twilight serisinin dördüncü filmi olan ve Bill Condon tarafından yönetilecek olan "Breaking Dawn" ın ilk bölümünde yeniden Bella rolünü canlandıracak. Hikaye şöyle: Bella, vampir Edward Cullen'la (Robert Pattinson ) evleniyor, ve ikili sonunda ilişkilerini mükemmelleştiriyor ve Bella hamile kalıyor.

"Bu noktada Bella'yı bir anne olarak kabul etmelisiniz." diyor Stewart

Çünkü çocukları yarı vampir, yarı insan. Bella'nın hamileliği karışıklıklarla dolu - hepsi Edward'ın bebeklerini kurtarmak için Bella'nın karnını dişleriyle açtığı dramatik bir doğum sahnesinde zirveye ulaşıyor.

Bu sahnenin nasıl ekrana yansıtılacağı hakkında dedikodular vardı. Stewart sahneyi "çılgınca" olarak tanımlıyor.

Sahneye nasıl yansıtıcakları henüz belirlenmedi. "Senaryoyu gördüm." kitaptaki bölüme çok yakın diyor. "Bu sahneyi nasıl çekiceklerine bağlı."

Stewart, who was speaking to 24 Frames to promote her new independent drama "Welcome to the Rileys," said she thinks her "Twilight" character has been misunderstood. “Bella’s criticized sometimes for being, like, you know -- I don’t know, selfish and overly emotional and silly and frivolous and annoying and young,” said Stewart. “That’s sort of like a very judgmental way of looking at it."

Yeni filmi "Welcome To The Rileys" hakkında 24 Frames'e konuşan Stewart, "Twilight" karakterinin yanlış anlaşıldığını düşünüyor. "Bella'nın bazen ne bileyim bencil, çok duygusal, aptal, rahatsız edici ve genç. olması konusunda eleştirilmesi. "Ona bakılan taraf çok yargılayıcı."

Kaynak: Latimesblogs
Çeviren:*Elif*

Kaynak:Twilight Türkiye
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  Left_bar_bleue0/0Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  Empty_bar_bleue  (0/0)

Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  Empty
MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyÇarş. 20 Ekim 2010, 19:24

Edward'ın bebeklerini kurtarmak için Bella'nın karnını dişleriyle açtığı dramatik bir doğum sahnesinde zirveye ulaşıyor.
wooww hıhı yansıtın yansıtı çok heyecan gerilim dolu olsun hıhı ,
paylaşım için tşk
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyCuma 22 Ekim 2010, 17:10

offf büyük bi heyecanla bekliyorum filmi Very Happy süper ya! Very Happy Very Happy
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyC.tesi 23 Ekim 2010, 11:12

Edward'ın bebeklerini kurtarmak için Bella'nın karnını dişleriyle açtığı dramatik bir doğum sahnesinde zirveye ulaşıyor.
derkan dişleriylemi açıyordu kitapta hım
pi tşk
! яocKqiяL !
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
! яocKqiяL !

Paylaşım Gücü : 611
Lakap : hanNibaL

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyC.tesi 23 Ekim 2010, 16:54

Sakar Bella..
Onu anne olarak?
Zor olcak ama yapcaz bişeyler?
Very Happy Very Happy Very Happy
Paylaşım için sağol canım..
Very Happy Very Happy Very Happy
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyC.tesi 23 Ekim 2010, 18:07

bella_edward demiş ki:
pi tşk
evet canım ben de 3. okuyuşumda dikkat ettim Bella'nın karnına doğru eğiliyor diyordu sanırım bir yırtılma sesiyle ilgili bir şeyler de söylüyırdu işte orada oluyormuş Razz
ayh filmi 4 göz 5 kulakla bekliyorum yani çok manyak olacak gibi görünmeye başladı yuppi
FairytaLe*
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
FairytaLe*

Paylaşım Gücü : 109

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyC.tesi 23 Ekim 2010, 18:10

Çooook büyük bir heyecanla bekliyorum bu filmi . Güp güp güp güp Very Happy
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyPaz 24 Ekim 2010, 09:22

Bella olgun bir şekilde karşımızda olacak.Diğer filmlerle karşılaştırdığımızda şimdi bile olgunluğu çok belli oluyor Edward'ta öyle.
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyPaz 24 Ekim 2010, 13:42

simyaci demiş ki:
bella_edward demiş ki:
pi tşk
evet canım ben de 3. okuyuşumda dikkat ettim Bella'nın karnına doğru eğiliyor diyordu sanırım bir yırtılma sesiyle ilgili bir şeyler de söylüyırdu işte orada oluyormuş Razz
ayh filmi 4 göz 5 kulakla bekliyorum yani çok manyak olacak gibi görünmeye başladı yuppi
ayh çok utandım şimdi ben kitabı neremle okuyorum arkadaşım ya rose un eclipse de tecavüz sonucu dönüştürüldüğünüde anlammamıştım utan
! яocKqiяL !
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
! яocKqiяL !

Paylaşım Gücü : 611
Lakap : hanNibaL

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyPerş. 28 Ekim 2010, 13:31

simyaci demiş ki:
bella_edward demiş ki:
pi tşk

Kitabı okuyalı ne kadar zaman oldu? hım hım
Hiçbişey hatırlamıyorum.. Rolling Eyes
Doğum sahnesi ilk bir ay aklımdan çıkmamıştı ama..
Demek ki unutomuşum dikkatimi çeken sahnaleri de.. utan utan
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek    Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek  EmptyPerş. 28 Ekim 2010, 17:05

yonc@ demiş ki:
simyaci demiş ki:
bella_edward demiş ki:
pi tşk

Kitabı okuyalı ne kadar zaman oldu? hım hım
Hiçbişey hatırlamıyorum.. Rolling Eyes
Doğum sahnesi ilk bir ay aklımdan çıkmamıştı ama..
Demek ki unutomuşum dikkatimi çeken sahnaleri de.. utan utan
canım bana mı sordun emin olamadım ama ben kitabı haziranda okudum utan

Breaking Dawn İnsanların Bella Swan Hakkındaki Düşüncelerini Değiştirecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bella’nın Breaking Dawn (Şafak Vakti) Filmindeki Arabası
» Kristen Stewart Breaking Dawn'da Bella'yı Canlandırmak İçin Saçını Boyattı
» Breaking Dawn -- Şafak Vakti
» Bella Swan'nın Odası
» Breaking Dawn Playlist