Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor  Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor  Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor  Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor    Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor  EmptyPtsi 25 Ekim 2010, 17:40

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Twilight yıldızı Robert Pattinson, müzik kariyeri yapmak istediğini hiçbir yerde anlatmadı. Aslında Twilight soundtrack'inde bir şarkısı bile var. Şimdi Rob şarkı söyleyebilme yeteneğine yoğunlaşıyor, hatta ona göre sadece o öldüğünde ünlü olabilecek "depresif" şarkılar söylüyor.

Müzik kariyeri istemesine rağmen Rob çoğu insanın onun duygusal şarkılarını beğeneceğini düşünmediğini itiraf ediyor, ve şarkı söyleme konusunda çok büyük bir başarı beklemiyor.

"Eminimki insanların onlar yaşarken hiç dikkat etmediği sanatçılardan biri olacağım, ve öldüğümde insanlar "Evet, bu adam sanat yapıyor." diyecek." diyor Pattinson son röportajında.

"Kendimi sadece acılarında boğulan 3 kişinin beni dinlediği bir blues bar'da kendimi düşünüyorum." diyor.

Fakat müzikte çok ünlü olmak istememesine rağmen, Rob Simon Corwell'i sevdiğini itiraf ediyor ve bazı programlarını izlediğini de söylüyor.

"Simona bayılıyorum. Bence onun harika bir kişiliğii var, ve programları çok eğlenceli." diyor.

"O çok zeki biri ve halkın seveceği artistleri ortaya çıkarıyor, bu yüzden ben, onun benim müzik kariyerime el atabileceğini düşünemiyorum. Ben müziğim konusunda bencilim. Gitarımı alırım ve ne istersem çalarım, fakat sorun şu ki sanırım diğer insanlar bunu pek sevmiyor.

Kaynak:Marieclaire Uk
Çeviren: *Elif*

Kaynak:Twilight Türkiye

Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar
» Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu
» Robert Pattinson İdeal Düğünü Hakkında Konuştu
» Juliette Binoche Robert Pattinson Hakkında Konuştu
» Daniel Radcliffe Robert Pattinson Hakkında Konuştu