Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı Left_bar_bleue0/0Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı Empty_bar_bleue  (0/0)

Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı Empty
MesajKonu: Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı   Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı EmptyÇarş. 20 Ocak 2010, 19:41

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

The Twilight Saga (Alacakaranlık) Serisinin yazarı Stephenie Meyer, Meg Cabot, Lauren Myracle, Kim Harrison ve Michele Jaffe gibi olağanüstü yazarların kaleminden yazılan bu beş hikaye sizi karanlığın entrikalarıyla sarsacak, aşkın en tutkulu haliyle içinizi ısıtacak ve çarpıcı kurgusuyla sizi esir edecek.
Cehennemde Balo Geceleri sürprizlerle dolu… Baloda kiminle dans edeceğinizi düşünmeyi bırakın çünkü vampirler, melekler ve şeytanlar sizi bekliyor… En ateşli ve en etkileyici halleriyle… En korkunç ve en gizemli hikayeleriyle… En aşık ve en düşman gözleriyle…

Bu etkileyici derlemede, yazarlar balo gecelerini yeni bir seviyeye, karanlığın büyülü mertebesine taşıyor. Kara Melek ile dans etmeniz hiçbir şey ile kıyaslanamaz ve bu melek o gün ne kadar ateşli göründüğünüzü söylemek için orada değildir.

Kıyafetlerinizi hazırlayın, baloya davetlisiniz. Yalnız, unutmayın balo gecemiz cehennemde!

İngilizce Baskısında Önsöz

Bu derlemenin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı First Book’a bağışlanacaktır.

First Book, tek bir amaca bağlı olup kâr amacı gütmeyen uluslararası bir organizasyondur.Düşük gelirli ailelerin çocuklarına kendi kitaplarını okuyabilme imkanı tanımaktadır. Pek çok danışma kurulu, First Book Ulusal Kitap Bankası ve First Book organizasyonları sayesinde, bu organizasyonların rehberlik, özel eğitim ve aile eğitim programlarına katılan çocuklar için devamlı yeni kitaplar sağlar First book ülke genelinde ihtiyacı olan çocuklar, için 46 milyondan fazla kitap tedarik etmiştir First Book hakkında daha fa/la bilgi edinmek için lütfen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresini ziyaret edin ya da 866-393-1222 numarasını arayın.

İçindekiler

Dünyada Cehennem, Stephenie Meyer
Madison Avery ve Kara Melek, Kim Harrison
Korsaj, Lauren Myracle
Yok Edicinin Kızı, Meg Cabot
Öp ve Söyle, Michele Jaffe

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Misafir
Misafir
Anonymous

Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı   Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı EmptyÇarş. 20 Ocak 2010, 22:39

Saol canım paylasımın için böcügüm.Ama ben bu romanı okudum.bölüm bölüm her bölümde baska bi hikaye anlatıyo.İiçnde melekler,seytanlar ve vampirler var.bes bölümden olusuyor ben 3 bölümünü cok begendim hele ilk bölümü.Ama geriye kalan iki bölümü pek begenmemiştim.Genede zevkler ve renkler farklıdır demi..Wink

Cehennemde Balo Geceleri (Prom Nights from Hell) Kitap Tanıtımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cehennemde Balo Geceleri
» Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?
» Tutulma Kitap Tanıtımı
» Forever Dawn (Sonsuza dek) Kitap Tanıtımı
» Açlık Oyunları...