Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz

4 posters
YazarMesaj
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz Left_bar_bleue0/0Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz Empty_bar_bleue  (0/0)

Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz Empty
MesajKonu: Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz   Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz EmptyPaz 27 Şub. 2011, 17:21

Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz 180950_187364821302268_116328075072610_428763_7735469_n
Oscar'a Twilight oyuncalarından kimse katılmayacak çünkü Şafak Vakti çekimlerindeler ama Brue Chone Twilight hayranları için o gece bir süpriz yapacağını belirtmiş şöyle diyor ''Pazar günkü şovda tüm Twilight fanlarına bir sürpriz var. Eğer üç filmi de seviyorsanız size üç kelimemiz var: Gözünüzü Şov'dan Ayırmayın......''
Tören: pazar gecesi 27 Şubat'ta 01.00' da Kırmızı Halı ve gece 02.00'da Pre Show ve son olarakta 03.30'da tören başlıyor...
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz Left_bar_bleue0/0Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz   Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz EmptyPtsi 28 Şub. 2011, 13:10

ayy çatlıycam n olur izleyen yada bilen söylesin ne oldu bounce
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz   Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz EmptyPtsi 28 Şub. 2011, 13:26

dewil demiş ki:
melekim ben izledim ve az daha krize giriyordum 3 filmle de ilgili değildi sadece Tutulma vardı Razz istersen anlatayım James(sunucu) bu yıl çok müzikal var dedi Anne(o da sunucu) de yok dedi ve sonra bir video açıldı orda Harry Potter,Toy Story3 ve ismini hatırlamadığım 1-2 filmden konuşmalara şarkı eklemişler en sonda da Tutulma'da Edward'ın Jacob'ın tişörtüyle ilgili olan bölümü şarkı yapmışlardı sonunda da Toy Story3'deki Woody bir resme bakıyordu resimde de Ed'le Bella vardı sevgi ama ben görünce zönk oldum uykum gelmeye başlamıştı bir anda açıldım hıhı
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz   Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz EmptyPtsi 28 Şub. 2011, 13:27

ben de nette aradım taradım (merak kötü bişey )
buldum twilight videosu dvermişler aydınlattın herzamnki ışığınla sağol sevgi
Miss_CuLLeN
Moderatör
Moderatör
Miss_CuLLeN

Paylaşım Gücü : 362
Lakap : çiçi kıs :)

MesajKonu: Geri: Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz   Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz EmptyPtsi 28 Şub. 2011, 18:08

mrv rkn demiş ki:
dewil demiş ki:
melekim ben izledim ve az daha krize giriyordum 3 filmle de ilgili değildi sadece Tutulma vardı Razz istersen anlatayım James(sunucu) bu yıl çok müzikal var dedi Anne(o da sunucu) de yok dedi ve sonra bir video açıldı orda Harry Potter,Toy Story3 ve ismini hatırlamadığım 1-2 filmden konuşmalara şarkı eklemişler en sonda da Tutulma'da Edward'ın Jacob'ın tişörtüyle ilgili olan bölümü şarkı yapmışlardı sonunda da Toy Story3'deki Woody bir resme bakıyordu resimde de Ed'le Bella vardı sevgi ama ben görünce zönk oldum uykum gelmeye başlamıştı bir anda açıldım hıhı

Teşekkürler Merve aba bende izleyememeiştim malum öğrenci milletiyiz:) Aydınlattığın için sağol Smile

Oscar'dan Twilight Hayranlarına Süpriz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Summit Twilight Hayranlarına Teşekkür Etti
» Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış
» yıldızlarımızın oscar resimleri..
» Kellan'ın Süpriz Doğumgünü Partisi ~
» Oscarda yapilacak olan süpriz haftaya yapilacak !