Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış  Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış  Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış  Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış    Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış  EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 10:21

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Robert Pattinson, The Twilight Saga:Eclipse LA galasına hayranların onu görmek için gülnler boyunca kamp yapmasından suçluluk duyuyor.

Seride Edward Cullen'ı canlandıran 24 yaşındaki oyuncu dün gece(24.06.2010) onu bir kere görmek için geçen cumartesinden (19.06.2010) beri dışarıda uyuduklarını duyunca ne yapacağını bilememiş.

Nokia Theatre'da yapılan galada konuşan Robert Pattinosn "Kamp kurmuşlar. Görünüşe göre bazıları cumartesinden beri orda."

"Ben ne zaman söylerlerse bu suçun farkında olmak için sarmal hareketler yapıyorum, çünkü ne yapacağımı bilmiyorum. Yapabileceğim tek şey imza atmak!" gülüyor.

İngiliz yıldız galada çok geç saatlere kadar eğlenemeyeceğini çünkü yarın (25.06.2010) çalışmak zorunda olduğunu itiraf ediyor.

"Yarın (Cuma) çalışmak zorundayım. Sabah 5'te çekimlerim var.

Serinin son filmi Breaking Dawn'ı ikiye bölerek serinin uzatılması sorulduğunda Robert " Ben çalıştığım bütün insanları seviyorum, ve sanırım bu kalabalığı özleyeceğim."

Robert gala için siyah halıda yürüyen tek başrol oyuncusu değildi.

Taylor Lautner siyah takım ve kravatla şık bir görüntü sergilerken Edward Cullen'ın insan sevgilisi Bella Swan'ı canlandıran ve Elie Saab imzalı beyaz bir elbise giyen Kristen Stewart'da vardı.

Kristen bu harika davetten yüksek topukluları yüzünden zevk alamadığını söyleyerek şaka yaptı.

"İçeri girmeye hazırım, ayaklarım ağrıdı sırf o yüzden"

Ashley Greene, Christian Serratos ve Nikki Reed'de galaya katılan diğer yıldızların arasındaydı.

Kaynak: livingtv
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsagabiz

Robert Pattinson Twilight Hayranlarına Acımış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pattinson hayranlarına "hayran"
» Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu?
» Robert Pattinson Surprises Twilight Fans on Oprah
» Robert Pattinson Twilight Serisinin Bitmesi Hakkında:"Bir Çağ Bitiyor"
» Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu