Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rob, file aşık !! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rob, file aşık !! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rob, file aşık !!

3 posters
YazarMesaj
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Rob, file aşık !! Left_bar_bleue0/0Rob, file aşık !! Empty_bar_bleue  (0/0)

Rob, file aşık !! Empty
MesajKonu: Rob, file aşık !!   Rob, file aşık !! EmptyPerş. 03 Mart 2011, 14:56

Rob, file aşık !! 163155_187903954558058_114072098607911_769059_3671113_n
Yönetmen Francis Lawrence :"Eğer Rob filmde oynama sebebi olarak fili gösterirse hiç şaşırmam" diyor. (Constantine ve Ben Bir Efsaneyim filmlerinin yönetmeni) "O gerçekten file aşık oldu.

Lawrence : "O film öğrencisi gibi. Çok fazla film izliyor ve onunla sinema hakkında konuşabilirsiniz." diyor

Lawrence 'Filler için su' oyuncu seçmeleri için Pattinson’la tanışmadan önce çok endişeli olduğunu itiraf ediyor. Milyar dolarlık Alacakaranlık filmleri dışında Pattinson'ın filmi çok kazandırmadı. O Edward Cullen olmadan önce bir kaç küçük filmde oynadı, ama sonra 2010’da Alacakaranlık furyasının yararlanmadığı 'Beni Hatırla' filminde rol aldı.

Lawrence ;"Alacakaranlık filmleri belirli bir kalıba uygun olarak çekilmiş. Oyuncunun neler yapabileceğini merak ediyorsunuz. Fakat sonra Rob ile tanıştıktan sonra gerçekten rahatladım. Onda o şey var; o mıknatıs gibi. O gerçek bir film yıldızı. O bana James Dean’i anımsatıyor. Ve Jacob (Filler için Su filmindeki karakteri) ile oldukça benzerlikleri var. İnsanlar şaşıracak. Performansı çok doğaldı" diyor

Filler için su filminin setine gelen binlerce fanlar hakkında;

Lawrence : "Bence bu onun için oldukça rahatsız edici. Tennesse’de bir hafta çekim yaptık ve haberciler setin orada dolaşıp durdu. Onu görmek için arabalarına atlayıp geldiler. İki millik araba kuyrukları oluştu. İnsanlar çimlerde kamp kurdu. Otelde bize ayrılan özel bir odada yemek yiyorduk ve insanlar pencelere yaklaşıyorlardı, garsonlar perdeleri kapattılar. Daha sonra onlar çığlık atıp, pencerelere vurmaya, onlara tırmanmaya başladılar. Sonra şu umutsuz sesi duyuyorsun :"Rob! Sadece saçına dokunmak istiyorum!"

"Will Smith ile de çalıştım" diyor Lawrence. "O'da imza veriyordu ve herkes mutluydu. Fakat bu tamamen farklı. Rob’u parçalara ayırabilirler. Onlar onun kıyafetlerini çıkartıp, saçlarını yolabilirler" diyerek cümlesini tamamlıyor.
-TWiLiGHT-
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
-TWiLiGHT-

Paylaşım Gücü : 201
Lakap : Sui..

Rob, file aşık !! Empty
MesajKonu: Geri: Rob, file aşık !!   Rob, file aşık !! EmptyPerş. 03 Mart 2011, 18:15

Fanlara bak.. Yıldız olmanın bu kadar tehlikeli olacabileceğini kim düşünebilirdi..
Teşekkürler.. ^^
http://edwardbella.twilight-vampire.com/
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Rob, file aşık !! Empty
MesajKonu: Geri: Rob, file aşık !!   Rob, file aşık !! EmptyPerş. 03 Mart 2011, 19:30

-TWiLiGHT- demiş ki:
Fanlara bak.. Yıldız olmanın bu kadar tehlikeli olacabileceğini kim düşünebilirdi..
Teşekkürler.. ^^
hakikaten okuyunca bir an korktum Rolling Eyes

Rob, file aşık !!
1 sayfadaki 1 sayfası