Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

ömrümün ortasını iki geçe... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

ömrümün ortasını iki geçe... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ömrümün ortasını iki geçe...

2 posters
YazarMesaj
Cullen's Black
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Cullen's Black

Paylaşım Gücü : 38
Tür : Kurt Kız
Lakap : Jassié

ömrümün ortasını iki geçe... Empty
MesajKonu: ömrümün ortasını iki geçe...   ömrümün ortasını iki geçe... EmptyPtsi 07 Mart 2011, 19:20

Ömrümün ortasını iki geçe...

Her şeyi –hemen hemen- anneme borçluyum. Sevecen, denge-siz, yarım akıllı anneme...
Onu özleyecektim. Ama onun için gitmek zorundaydım, iyi ki gitmişim…
Babam kasabanın polis şefiydi. Bana hediye olarak aldığı kır-mızı kamyonete bayılmıştım. Okula o kamyonetle gidiyordum.
‘O’nu da o okulda gördüm. İlk Jessica’dan tanıdım. ‘Cullen’lar…
Bana karşı gerçekten soğuk, bir o kadar da korumacıydı. Ona aşık olmuştum… Ne olduğunu biliyordum, ama korkmuyordum. Tek korkum kaybetmekti. Sonsuza ve sonsuza kadar… Tehlikeli Jasper, kibirli Rosalie’ye rağmen ailesini seviyordum. Bütün talihsizliklere rağmen o da bana aşıktı. Karşı konulmaz ve geri dönülmez bir şekilde… İlk vampirleştirilme deneyimimde başarısız olmuştum. Ama pes etmeye niyetim yoktu. Sonunda olacağını biliyordum.
Doğum günümde yaşananlardan sonra kendini suçlamasına dayanama-mıştım. Sonuçta Jasper henüz yeniydi ailede. Ama sebebi bu değildi. Beni sevmiyordu-yada kendine uygun görmüyordu-. O beni terk etmişti. Ormanın ortasında, yalnız başıma.
Yokluğunda göğsümde koca bir delik hissediyordum. Bunu sadece Jacob hafifletebiliyordu. Ama o da beni yanlış anlamıştı. Yapmak is-tediği şeyi yaparsa, her şeyi mahvedecekti, ve ben sonsuza kadar bi-tecektim. Onu yanımda hissetmenin tek yolu tehlikeydi. Sonunda en yakın arkadaşımın bir kurt olduğunu öğrenince kendimi yamaçtan atacak kadar delirmiştim. Sonra Alice geldi. Ama gelen bir telefonu Jacob’un cevaplamasıyla her şey yeniden mahvoldu. İtalya’ya gitmeliydim. Onu kurtarmalıydım. Yaptım da. Ama Volturi insan olmama tepkiliydi…
Victoria peşimi bırakmadı, bir ordu kurup savaş başlattı. Bree gözü-mün önünde katledildi. Ve ikinci hayatım için mezuniyet sonrasına gün alındı. Asıl olan Edward ile evlenecek olmamdı.
Gerçekten de görkemli bir düğünüm oldu. Balayı da bir o kadar hari-kaydı. Ta ki hamile olduğumu öğrenene kadar. Kabuslarıma çıkan küçük vampir bebek şimdi içimi kemiriyordu. Ama o benimdi. Korumak için her şeyi yapardım. Çok acılı dört ay geçirdim. Ve öldüm. Ama Ed-ward’ın zehri kalbimin yeniden deli gibi atmasına neden oldu. Alevler içinde yanan vücudumla savaşırken beni hayata bağlayan bir kızımın olduğunu hatırladım. Bu savaştan çıktığımda artık bambaşkaydım.
Ama bambaşka olan yalnız ben değildim. En yakın arkadaşım kızım Renesmeé’ye mühürlenmişti. Ben uyurken ne çok şey olmuştu? Ama en önemlisi yaşadıklarımdan şunu öğrendim;
Efsane alacakaranlıkta başlar şafak vaktine dek sürer ama aşk sonsuza kadar devam eder.
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: ömrümün ortasını iki geçe...   ömrümün ortasını iki geçe... EmptyPtsi 07 Mart 2011, 19:36

vaouuuv çok iyi olmuş bravo
Cullen's Black
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Cullen's Black

Paylaşım Gücü : 38
Tür : Kurt Kız
Lakap : Jassié

MesajKonu: Geri: ömrümün ortasını iki geçe...   ömrümün ortasını iki geçe... EmptyPtsi 07 Mart 2011, 19:39

tesekkür ederim. ilk kez yazdım Very Happy sevgi

ömrümün ortasını iki geçe...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi RPG
» Gece Çekimlerden
» Gece evi yeni vampir serisi
» gece evi serisi resimleri...
» Dün Geceden Gelen Görüntüler