Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu Left_bar_bleue0/0Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu Empty_bar_bleue  (0/0)

Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu   Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu EmptyPaz 13 Mart 2011, 17:14

Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu 190015_131747050230304_103659149705761_218822_1773376_a
Breaking Dawn’da Vladimir’i canlandıran Noel Fisher’ın çok az zamanı vardı ve MovieLine onunla arabada hızlı bir röportaj yaptı.

Breaking Dawn’da ki karakteriniz eski bir Romanyalı Vampir. Seçmeler yapıldığında karakteriniz Vladimir’e nasıl hazırlandınız?

Kitabı okudum. Filmleri tekrar izledim. Diğer vampir filmlerini de izledim ve kendimi Twilight Dünyasına yerleştirmeye çalıştım ve çok eski olduğum fikrine alışmaya çalıştım. Canlandırdığım vampir çok yaşlı.

Görünüşe göre bu karakter yeni bir ikilem sunuyor özelikle de bu çok çok eski ruhu canlandıran genç oyuncuya. Vladimir yüzyıllardır yaşıyor ve hatta bir vampir dünyasını bile yönetmiş.

Yine senaryo harika yazılmış ve Stephenie (Meyer) karakterleri o kadar iyi yazmış ki onlar diğer gördüğümüz vampirlerden oldukça farklı. Onlar çok çok daha kötü ve acımasız bir zamandan gelmişler. O oyun için çok çok fazla eğlenceli biri.

Vladimir’in bir de Romanya’lı vampir arkadaşı Stefan var. Onları Jay ve Sessiz Bob gibi hayat arkadaşı olarak görebilir miyiz?

Evet, yani onlar birbirine destek olan bir tür kardeşler. Nasıl anlatsam. Onlar kalan tek Romanyalı vampirler. Yani onların birbirlerine ne zaman ihtiyaçları olsa yardım edeceklerine inandığım türden kardeşler.

Senin karakterin Vladimir, Breaking Dawn’da Mackenzie Foy tarafından canlandırılan Renesmee karakteri ile biraz iletişim içerisinde –

Bu arada Mackenzie muhteşem biri. O harika. Onun çok güzel küçük bir ruhu var ve o harika bir insan olacak. Herkesin onunla tanışması için sabırsızlanıyorum.

Birlikte olduğunuz sahnelerde yeşil ekran yada CG var mı?

Bunu sana söyleyemem. Dudaklarım mühürlü! Keşke söyleyebilseydim. Beni bir yıl sonra tekrar ara ve sana bundan bahsedeyim.

Tamam. Bill Condon’la çalışmak nasıl bir şey ve onun bu materyal hakkındaki karışık duyguları nasıl?

Bence harika bir seçim. Bill Condon kesinlikle ve kesinlikle çok yetenekli bir yönetmen ve onunla çalışmak gerçekten .. yani yağ çekmek istemem ama hayatımdaki en harika tecrübelerden biri. O bu etkili ekibe sahip ve o, o çok enerjik biri ve yaptığı işi çok seviyor. Eğer bir sahnede bir kelime bile repliğin yoksa o bunu önemsemiyor, seninle dakikalarca karakterin hakkında, nerede ne olacağı hakkında konuşuyor. O bunu yapmaktan çok mutlu, ve buda en harika şeylerden biri. Bence bu onun iyi bir yönetmen olduğunu gösteriyor. “Battle: Los Angeles” yönetmeni Jonathan Liebesman da aynı şekilde. O kocaman bir çocuk, ve filmde bir sürü çocuğun toplanıp oyun oynamasına benzedi. Denizci kostümü, tüfekleri ve diğer şeyleriyle ortalıkta konuşan bir grup çocuk, ve bu senin 12 yaşında oynadığın oyunların sadece daha iyi malzemeli olanı..
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu   Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu EmptyPtsi 14 Mart 2011, 16:45

yalnız herkes de Bill Condon'u sevmiş gbi görünüyor umarım ortaya güzel bir film çıkarır da ben de daha çok severim hıhı

Noel Fisher Bill Condon, Mackenzie Ve Vladimir Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Noel Fisher (vladimir) 'Breaking Dawn' ve 'Bill Condon' Üzerine Konuşuyor.
» Bill Condon'dan Mektup Var!!!
» Bill Condon'dan Hayranlara Mektup
» Bill Condon Özgeçmişi ve yapımları
» Alacakaranlık: Şafak Vakti'ni Bill Condon yönetecek