Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! Empty
MesajKonu: Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!   Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! EmptyC.tesi 30 Ocak 2010, 21:40

Twilight Efsanesi'nin Şafak Vakti filmiyle ilgili planlar hakkında birçok dedikodu dolaşırken, Kristen Stewart'tan film hakkında güncel bilgiler almayı bekliyorduk. Ama, 2010 Sundance Film Festivali'nde MTV'ye konuşan Aktris, film ile ilgili soruların birçoğunun cevabını bilmediğini kabul etti.

"Henüz da iki tane olup olmayacağını, yönetmeninin kim olacağını, hatta ne zaman çekilmeye başlanacağını bilmiyorum ya bir." diye iddia etti. "Olacağını biliyorum ama ne zaman olacağını bilmiyorum." Melissa Rosenberg'in 'Şafak Vakti'ni kaleme aldığı bilgisi sızmasına rağmen, Stewart senaryoyu daha okumadığını şu sözlerle belirtti: "Senaryoyu daha görmedim ve bu durumdaki tek kiside ben değilim, gerçekten ama gerçekten bununla nasıl başa çıkacaklarını merak ediyorum."

Sonra, vampir serisinde Bella Swan'a hayat veren oyuncu, aynı zamanda son zamanlarda güncellenen Edward ve Bella Cullen'in kızları Renesmee hakkındaki Tanı imtiyazları gibi önemli konularda bilgi verdi. Kimin oynayacağı konusunda emin olmamasına rağmen Stewart "Çok sevecen ve şirin olmak zorunda." diyor ve "Sadece insanüstü güçleri ve ürkütücü dişleri olan biri olamaz." diye ekliyor.

"Twilight Efsanesi'nin Şafak Vakti" güzel Bella Swan ve yüzyıllık vampir Edward Cullen arasındaki aşkın hikayesi olarak devam edecek. Üstelik Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taş Lautner'in Bella Swan Edward Cullen ve Jacob Black karakterlerinin Şafak Vakti'nde beyaz perdeye aktarılması için tekrar anlaşmaya vardıkları biliniyor. Filmin çekilmesine bu sonbaharda Vancouver'de başlanması bekleniyor, ama bu projenin hala bir yönetmeni bulunmuyor.

Kaynak: aceshowbiz.com
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!   Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! EmptyCuma 05 Şub. 2010, 21:30

süpersin gizem ama bunu eclipce taşıyorum + puan tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!   Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu! EmptyC.tesi 06 Şub. 2010, 11:51

sağol canım kalp

Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart "On The Road" Hakkında Konuştu
» Robert Pattinson Kristen Stewart'ı Öpmesi Hakkında Konuştu...
» Kapak Kızı: Kristen Stewart
» Eddie Redmayne Kristen Hakkında Konuştu
» Lily Colins Kristen Hakkında Konuştu