Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kapak Kızı: Kristen Stewart 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kapak Kızı: Kristen Stewart 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kapak Kızı: Kristen Stewart

2 posters
YazarMesaj
darkangel
Süper Moderatör
Süper Moderatör
darkangel

Paylaşım Gücü : 408
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kapak Kızı: Kristen Stewart Left_bar_bleue0/0Kapak Kızı: Kristen Stewart Empty_bar_bleue  (0/0)

Kapak Kızı: Kristen Stewart Empty
MesajKonu: Kapak Kızı: Kristen Stewart   Kapak Kızı: Kristen Stewart EmptyCuma 28 Mayıs 2010, 16:33

Kristen Stewart, Elle dergisine konuk oldu ve hakkında merak edilenleri çok samimi bir dille yanıtladı.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Elle dergisinin Haziran sayısına konuk olan Kristen Stewart, Joe Zee'nin stil danışmanlığını yaptığı çekimlerde Carter Smith'in objektifine poz verdi. Dergiye verdiği röportajda kariyeri, özel yaşamı ve şöhret hakkında konuşan başarılı oyuncu, kırmızı halıda her zaman suratsız ve bakımsız göründüğü yönündeki haberlere de tepki gösterdi:

"İnsanlar sürekli berbat göründüğümü söylüyorlar. Perişan durumda olduğumdan değil, o anda dört bir yandan yandan bana bağırdıkları için öyle görünüyorum. Bazen ağlamamak için gerçekten kendimi zor tutuyorum. Oradaki insanlardan gelen yoğun enerjinin bendeki fiziksel yansıması bu şekilde oluyor." diyen Stewart, paparazziler ve onu rahatsız eden çılgın hayranlarla yaşamanın zorluğundan bahsediyor:

"Birileri sizin nerede olduğunuzu öğrendiği anda oradan kaçmak zorundasınız. Özellikle magazin fotoğrafçıları çok alçak ve acımasız olabiliyorlar. Cani insanlar gibiler. Artık dışarıya tek başıma çıkmak bile istemiyorum. Bu benim için fazlasıyla tehlikeli olmaya başladı."

alıntıdır.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Kapak Kızı: Kristen Stewart   Kapak Kızı: Kristen Stewart EmptyC.tesi 29 Mayıs 2010, 10:06

Çok doğrukonusmus valla kimse onun yerinde ollmadan anlayamaz herhalde ama genede atlatır ya bunları Smile Çünkü bana göre sürekli tepenin en başında zirvede kalcak hali yok gibi geliyo şu filmler bittikten sonra.
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kapak Kızı: Kristen Stewart Left_bar_bleue0/0Kapak Kızı: Kristen Stewart Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kapak Kızı: Kristen Stewart   Kapak Kızı: Kristen Stewart EmptyC.tesi 29 Mayıs 2010, 10:40

evet zamanla ilgi normal seviyeye inecektir inşallah başlarına kötü bir şey gelmez herşeyin bir dozu olmalı
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Kapak Kızı: Kristen Stewart
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!
» Kristen Stewart Tişörtleri
» Kristen Stewart
» kristen stewart gerçekleri
» Kristen Stewart efsanesi