Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor

3 posters
YazarMesaj
june
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
june

Paylaşım Gücü : 344

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor Left_bar_bleue0/0Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor   Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor EmptyCuma 18 Ara. 2009, 19:57

Jodelle Ferland 14 yaşında olabilir ama oyunculuk dünyasına yeni girmiş değil. Silent Hill, The Messengers ve Good Luck Chuck’ı içeren etkili bir özgeçmişle bu neslin en büyük yıldızlarından biri olma yolunda ilerliyor. Büyük heyecanla beklenen The Twilight Saga: Eclipse’in yapımına başlamak için stüdyoya hareket etmeden hemen önce Jodelle’i yakaladım. Bu röportajda, Jodelle Twilight’ın hayatı üzerindeki etkisini, güzellik diyetini ve Eclipse’teki rolü ve oyunundaki görünüşünü açıklıyor.

Twilight ailesine katıldığın haberleri çıktıktan hemen sonra hayranlarının çılgına dönmesini ve arkadaşlarından bazı aşırı tepkiler almanı anlıyorum. Senin içindeki heyecan hiçbir biçimde bitti mi?
Evet. Yani başlangıçta herkes çılgına dönüyordu ve herkes beni kutluyordu. Hepsi hala çok heyecanlı ve… hayır, daha bu kadar sakinleşmediler. *gülüyor* Bir Twitter hesabım var ve hiç durulmadı, hala aynı miktarda takipçi alıyorum. Her gün. İlk birkaç gün ÇOK FAZLA alıyordum ama şimdi her gün o kadar değil. Ama nerdeyse aynı hızla büyüyor. Arkadaşlarım birazcık sakinleştiler ama hala gerçekten ama gerçekten heyecanlılar.

Eminim sen de öylesindir.
Evet ben de. Yani, her gün sadece hoplayıp zıplardım. Biri bundan bahsettiği zaman “oley!” derdim. Ama heyecanım dindi.

Nerdeyse 1 ay oldu…role girişmek konusunda daha rahat hissediyor musun yoksa hala sabit bir gerilime ayarlamaya mı çalışıyorsun?
Fikre alıştım. Başlangıçta tamamiyle şoktaydım ve buna inanamıyordum. Ama onun hakkında düşündüğünüzde gerçekten sadece başka herhangi bir set gibi. Bu sadece tesadüfen çok ama çok ünlü bir film olmasıyla alakalı. Ama gerçekten başka hiçbir şeyden hiçbir farkı yok.

Yani buna başka herhangi bir role yaklaşacağın gibi yaklaşıyorsun?
Evet.

Eclipse’teki rolün için herhangi bir fiziksel değişiklik yapıyor musun?
Şey, aslında saçımı keseceklerini umuyordum. *gülüyor* Saçım çok uzun ve hoş. Ama fazla uzun ve her zaman beni deli ediyor. Saçımı keseceklerini düşünmüyorum, ama ah neyse. Zaten jimnastik yapıyorum. Bunu film için yapmak zorunda değilim ama nasıl olsa yapıyorum işte.

Cildini nasıl bu kadar temiz ve kusursuz tutuyorsun?
İlk olarak, sabahları ve akşamları yüzümü yıkıyorum. Bu çok işe yarıyor. Olay Hassas Ciltler İçin Klasik Nemlendirici Losyonla yüzümü nemlendiriyorum çünkü çok hassas bir cildim var ve ne kullandığıma gerçekten çok dikkat etmek zorundayım. Bazı nemlendiriciler çok ağır ve doğru olanı bulmak zor. Ayrıca yüzümü çok işe yarayan Oxy Temizleyici Pedlerle yıkıyorum.

Nerelisin?
Kısmen Avusturyalı, İngiliz ve Fransızım.

Favori güzellik ürünün var mı?
Doğal ürünleri kullanmayı seviyorum, bu yüzden favori şampuanım Desert Essence Organics’ten. Ahududulu ve gerçekten güzel kokuyor ve saçımı parlak yapıyor ve onu seviyorum.

Gelecekte kiminle çalışmak istersin?
Her zaman Johnny Depp’le bir film yapmak istedim. Onun oyunculuğunu gerçekten seviyorum ve onunla bir film yapmak harika olurdu. Daha önce Renee Zellwegger’la bir film yaptım ve o dünyadaki en iyi insan ve onunla tekrar çalışmayı çok isterim.

Oyunculuk yönünden seni en çok etkileyen veya sana en çok ilham veren kişi kimdi?
Bana gerçekten destek olan ve fazlasıyla yardım eden herkes sanırım. Tek bir kişi değil. Arkadaşlarım ve ailem.

Güzellik ikonun kim?
Hmm. Bunun hakkında düşünmedim bile. Queen Latifah. Bence o çok güzel. Çok güzel bir gülümseyişi var.

Onlarsız yaşayamayacağın 3 güzellik ürünü?
*gülüyor* Saçımda kullandıklarım olmadan yaşayabileceğimi düşünmüyorum. Markanın adı K-pak ve parlaklık için. Bazen saçım kıvırcık olabiliyor, bu yüzden onsuz yaşayabileceğimi düşünmüyorum. O olmasaydı saçım her zaman kıvırcık olurdu.
Ve iki numara. Dudak kremi. Kışın bazen dudaklarım kuruyabiliyor.
Kullandığım bir diğer şey de doğal bir mineral pudra. Çok makyaj yapmayı sevmiyorum. Gençken çok fazla makyaj yapan birçok insan makyaj yapmadan dışarı bile çıkamayacakları bir noktaya geliyor. Çok fazla yapmamaya çalışıyorum, bu yüzden yaptığım zamanki halime alışamıyorum. Bence bütün doğal mineral pudra markaları iyi ama şu anda kullandığım marka Physicians Formula.

Şimdiye kadar en ilginç rolün neydi? Neden?
Düşüneyim. Yaptığım son şeylerden biri “Everything’s Coming Up Rosie” adında bir kısa filmdi ve daha önce hiç oynamadığım bir rol oynadım, otistik bir kız. Yaptığım diğer her şeyden oldukça farklıydı.
Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor Jodelle
Kaynak: Examiner twilight-türkiye
Çeviri: gzms
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor Left_bar_bleue0/0Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: Geri: Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor   Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor EmptyCuma 18 Ara. 2009, 21:19

bu kız tam uymuş bence süper lol! sağol canım paylaşım için lol!
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Tür : Vampir
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor   Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor EmptyC.tesi 19 Ara. 2009, 18:31

paylaşım için teşekürler =)

Jodelle Ferland Eclipse Seti, Hayatındaki Twilight Etkisi ... Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eclipse seti hakkında bilinenler
» Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor
» Jodelle Ferland- Bree
» Jodelle Ferland~Bree
» The Twilight Saga:Eclipse Dvd Hakkında Beklediğimiz 5 Şey!