Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Left_bar_bleue0/0Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu EmptyCuma 05 Mart 2010, 15:19

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kristen Stewart “belki” dedi, Robert Pattinson ise “baş ağrısından” şikayet etti. Peki; Kellan Lutz, The Twilight Saga: Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3 boyutlu yayınlanması hakkında ne düşünüyor.
Eğer yapılırsa;

Bunun hakkında konuştuklarını duydum bunu 3D olarak görmekte sakınca bulmazdım. “Cosmopolitan dergisinin 2010 Fun Fearless Erkekler partisi New Yourk’da kırmızı halıda MTV News konuştu. Robert Pattinson gibi Kellan’da 3D filmleri bir hayranı. “3D bir bakıma gözlerimi acıtıyor. Avatar harikaydı 3 boyutta ve IMAX’de ama küçük yarı vampir bebeği 3 boyutlu görmek istediğimi zannetmiyorum. Benzer duygular Kristen tarafından da belirtilmişti. “İçinde 3 boyutlu görmek istemeyeceğim sahneler var. ” dedi.

Ve resmi bir duyuru daha “Twilight Saga’dan çekilecek.” Kellan, New Moon’dan Chris Weitz‘ı tekrar yönetmen sandalyesinde görmek istiyor. Kellan, Chris’in geri gelmesine de yeşil ışık yakıyor.” Chris’in geri geldiğini görmeye bayılırdım.” demişti geçen sene. “Onunla çok eğlenceli çekimler yaptım yani açıkçası onunla Breaking Dawn’ı yapmayı çok isterdim. Umarım o telefon araması gelir ve bunu 5 filmde yapmak istediklerini söylerler sadece bitmesini istemiyorum. Karakterimi çok seviyorum” dedi.

kaynak:sinetif.com
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Left_bar_bleue0/0Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu EmptyCuma 05 Mart 2010, 19:06

ay çekseler artıkta bitse bu bekleyiş
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası