Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  Left_bar_bleue0/0Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  Empty
MesajKonu: Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu    Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  EmptyPerş. 24 Haz. 2010, 07:51

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dosa.ca ile yapılan röportajda Breaking Dawn Vampiri Kellan Lutz (Emmet Cullen) Emeet'in hikayesinin filmlerde hiç konu edilmemesi konusundu hayal kırıklığına uğradığını ve Breaking Dawn konusunda en çok kendisinin heyecanlandığını anlattı.

"Eclipse 'de Jasper ve Rosalie'nin geçmişteki hayatlarını gördük. Emmet'in nerde?"

- Biliyorum. Stephenie (Meyer) in yazdığı ve sitesinde yayınladığı "Emmet ve Ayı" diye bir bölüm vardı. Bu Emmet'in Edward'la olan ilişkisini ve nasıl bu kadar yakınlaştıklarını gösteriyor. Keşke böyle bir bölüm çekseydik. Stephenie'nin Emmet kronolojisi diye bir bölüm yazmasını gerçekten çok isterim.

" Bir Emmet filmi çekmek ister misin?"

- Evet. Sadece bir film. Emmet ve Rosalie'nin işiklisi çok daha güzel olabilir. Kafamda bir hikaye yazdım, ve bunda onu çok göstermek zorunda değilim. Bunu düşünmeden duramıyorum, fakat onunla yapmak istediğim daha çok şey var."

" Hadi Breaking Dawn hakkında konuşalım. Film ikiye bölüneceği için heyecanlı mısın?"

- Gerçekten heyecanlıyım. Twilight Saga'nın sonuna geldiğimize hala inanamıyorum. Bitmesini istemiyorum, çünkü karakterimi çok seviyorum. O karakter için iki saatlik makyajlara girmemizi ve o rahatsız edici lensleri takmaktan hiç rahatsız olmuyorum, çünkü o karaktere dönüştüğüm zaman mutlu oluyorum. İki tane daha gala'da bulunmak, iki basın tanıtımı daha yapmak zorundayım ve hayranlarla buluşmak için dünya etrafında çeşitli ülkelerde iki kere daha seyahat etmek zorundayım bu harika bir şey. Filmlerin çekimleri çok uzun sürmüyor fakat ekibin yeniden buluşması güzel bir şey.

"Breaking Dawn 'da heyecanla beklediğin şey ne?"

- Bu bebek olayı nasıl olacak çok merak ediyorum. Melissa (Rosenberg) bu bölümü nasıl yazıcak çok merak ediyorum. Ve A bölümünü nerede bitirip B bölümünü nerede başlatıcaklarını da merak ediyorum. Bella vampir'e dönüşmeden önce mi olacak? Senaryoyu okumak için sabırsızlanıyorum.

Kaynak: Dose.ca
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsaga.biz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu    Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  EmptyPerş. 24 Haz. 2010, 09:23

Vayyy! kellan rolune iyice kapılmış hele rolundeki ros'a maşallah düşünüyorumda acaba aklında ne gibi fikirler vardı? Rosla bir film daha cekmek isteyişi anlamında? Smile
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu    Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu  EmptyCuma 25 Haz. 2010, 01:53

ayh keşke bir Emmett filmi olsa bol bol Kellan'ı izlesek hıhı ama olmaz böyle bir şey ağla ve Kellan'ın kafasındaki şu hikayeyi cidden merak ettim koptum

Kellan Lutz Emmet Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası