Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi Left_bar_bleue0/0Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi Empty
MesajKonu: Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi   Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi EmptySalı 23 Mart 2010, 19:06

Halkla ilişkilerde ki kadın açıkça kişisel soru sorulmaması için uyardı.İspanyol gazeteci ona yemek yapmaktan hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğunda neredeyse dışarı atılıyordu.Bir brezilyalı gazeteci sao paulo'da kristenle yaptığı ropörtajda ona ilişkilerini sorduğunda dışarı atıldığını söyledi."kristen'in korumaları benden gitmemi istedi diyor gazeteci
"ben hayır dedim! ve beni omuzlarımdan itekledi bende peki gidiyorum dedim "kim bu bir divamı?" diyor başka biri ben yan odaya pattinson ile konuşmaya giderken ,bende aynı şeyi düşünüyordum. pattinson "nick ben divamıyım?" diye ona sorduğunda LA'li tip gözlerini yuvarladı."demek istediğim birkaç gün önce bu film hakkında bazı insanlarla divaca sohbetlerde bulundum.." nick iç çekiyor ve ağzını yayıyor "sadece senaryo görüşmelerinde ne düşündüğünden bahsetti.lütfen bunu bir örnek olarak kullanmayın""ama ben oldukça cesurdum.." diye karşı çıkıyor pattinson .elbette o bunun tam tersi. remember me 'yi filme çekerken 3500 kişi geldi ve tamamen akıllarını kaybettiler." ilgiyi sinir bozucu bulmuşmuydu?" sanırım bu senin gerçekliğinin bir parçası baş etmesi şimdi biraz daha zor daha çabuk strese giriyorum"
Güzellik başa belayken o insanların %50'sinin onun tiriazını anlamadığında ısrar ediyor "onlar sanki,tüm bunlar neyle ilgili?" der gibiler .kesinlikle ,bugünlerde o güzel olmamak için elinden geleni yapıyor ,yağlı şapkalar ve sweat shirtler ile.sadece kaşları elden geçmişe benziyor ama öyle olmadığında ısrar ediyor.kaşlarını ilk twilightta aldırmıştı"ama -tamam işte şimdi bir travesti gibi görünüyorum- diye durduğunuz noktada düşünüyorsunuz
Bugüne kadar adı sayısız mankenle anıldı ,kristenle çıkıyor denildi,bir ara vajinalara alerjiğim dedi .. peki bütün bunlar neden ? stewart ile çıkıyormu yoksa gaymi? aslında" ben oldukça heteroyum" diyor kendisi.erkek erkeğe sevişmeyi little ashes'i çektiği sıra çok garip bulmuş. salvador daliyi oynadım. ikimizde gay değiliz ama o ispanyol yani çıplak olmak bakımından falan daha kendine güvenli ,ama işler onu yapmaya geldiğinde ,birkızla olduğu kadar garip özellikle siz hem gay değilseniz ve hoşlanmadığınız bir kızla birlikteymişseniz... herneyse javier çok iyiydi.barcelonada o balconda seks yapmışız gibi davrandıktan sonra javier " öylesine garip bir mesleğimiz varki..." der gibiydi
Zavallı pattinson! suit'indeki yatağına göz ucuyla baktıktan sona ona kızlarla olan seks sahneleri hakkındaki soruyu sorma cesaretini gösterdim. Kristen ile yatakta öpüşebilmek için valium aldğını söylemişti remember me'de emilie ile olan sahneler içinse" çok ,çok ,çok rahattı" diyor ve iç çekiyor"herzaman rahatsız olan taraf bendim.odaya geldik yatağa geçtik ve yönetmen şöyleydi"size şunları aldım.eğer belki kullanmak isterseniz diye. kullanmanız gerekmiyor ,ama belki sizin daha rahat hissetmenizi sağlar " onlar şu kölelik şeyleriydi,kelepçe ,açık saçık videolar falan. çok komikti !!"Ve sahneyi çekmeye başladığınızda özel yerlerinizi kapatan şeyler var. Uygun şekilde bantlayamadım ,bunu bantlamak için falan çok uzun bir süre geçirdim ama sonra saniyesinde yere düştü ve tüm çekim ekibinin sizin arkanıza baktığınızı farkediyorsunuz Bu konuda hiçbirşey onlar için heyecan verici gelmiyor.P.rno yıldızlarına çok saygı duymaya başlıyorsunuz "

ona stewart'ı sormaya karar veriyorum. ilk görüşte aşka inanıyormu? "evet" diyor .peki hiç aşık oldumu? "ah, evet sanırım.nick blackberry'sinin üzerindne bakıyor ve "sadece filmle ilgili kalalım" diyor.pattinson utanmış görünüyor.ama o an geçiyor ve ben ayrılıyorum .ayağa kalkıyor ve yanağımda öpüyor:hafif,yumuşak ve hiçte tazeleyici değil. bir kızın babasının açık arttırmada bu öpücük için 20 bin sterlin ödediğini okumuştum.

çeviri:paramore
kaynak:timesonline

Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert pattinson alman grazia dergisi ropörtaj çevirisi
»  Robert twilighttan sıkılmaya başlamış-NY times çevirisi
» robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi
» Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj
» Today Show Avustralya ile Robert Pattinson Röportaj