Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj

2 posters
YazarMesaj
june
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
june

Paylaşım Gücü : 344

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj   Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj EmptyPtsi 28 Ara. 2009, 20:44

Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Thumb_104479319Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Thumb_696219773Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Thumb_266926464

-Bu güne kadar kaç kız senden boyunlarını ısırmanı istedi?
Robert: (gülüyor) seni hayal kırıklığına uğratmak zorundayım.Sürekli korumalar eliğinde geziyorum içeri ve dışarı beni onlar çıkartıyor.Yani dış dünyada neler olduğu hakkında en ufak bir fikrim bile yok.

-Bu ani şöhretinle nasıl başa çıkıyorsun bütün o basın ordusu ve hayranlar.
Robert:Bazen nahoş bir durum oluyor.Bütün görüşmeler fanlar basın ordusu magazin dergileri….İlk başlarda beni harap ediyordu saklanmaya çalıştım ama sonra neden sıkıntı versin ki?Benim yaşamımdan nefret etmek için hiçbir nedenim yok.Olabildiğince uyum sağlamaya çalışıyorum.

-Cadde de hayran ordusu etrafını sarmadan dolaşabiliyor musun?
Robert:Pek değil zaten bunu yapmak için zamanımda yok. Ben, bu günlerde çok fazla çalışıyorum dışarıda neler olup bittiğini bilmiyorum.Hayatım setlerde otellerde ve uçaklarda geçiyor. Büyük şehirler, bazen beni şaşırtır. Ben geçenlerde, Tokyo'da bulundum, ve yürüyüş için dışarı çıktım ve hiç kimse, beni tanımadı, bu garipti ve ben caddede ki tek beyaz kişiydim.

-Belki bütün beyaz insanlar, onlara aynı şekilde görünüyordur...?
Robert: Belki (Gülüyor). Ama büyük bir tecrübeydi,New York’un tersine.Geçenlerde bir film için bulunduğum yer.Sekiz korumama vardı ve benimle yürüyorlardı sürekli.Bir gün gerçekten büyük bir kalabalık vardı ve koşarak kaçmak zorunda kaldık.Onlar etrafta beni çekiyordu itiyordu büyük bir karışıklık vardı.Biz ekstra koruma kiralamak zorunda kaldık.Bundan dolayı ben her gün işe o sekiz muazzam koruma tarafından çevrilerek gidip geldim.Bu çok gerçeküstüydü.

-Etrafında ki deliliklerden korkuyor musun?
Robert:Histerik insanlar bazen korkutucu olabiliyor.Hiçbir kontrolün olmadığı etrafı sakinleştirecek kimsenin olmadığı bir yerde sanırım herkes kendini kötü hisseder. Einstein kitleler halinde hareket eden insan topluluğunun en tehlikeli şey olduğu konusunda haklıydı.

-Şimdiye kadar aşık olduğun bir aktris varmı?
Robert: Belki.... Ben, bilmem... Ben her zaman, Patricia Arquette'yi beğendim, ben, bir genç olarak ona aşık olduğumu düşünürüm.

-Ebeveynlerin, muhtemelen çok gururludur?
Robert: Çok! başarıma olan tepkime biraz şaşırdılar onlar kadar bende bunu deneyimlemedim. bununla etkilendiler,onlar için her şey çok harika. annem hakkımdaki her şeyi okuyor (gülüyor) .hala her şeyin şanslı bir rastlantı olduğuna inanıyorum asla ünlü olmayı istemedim, hayatımda büyük şeyler planlamadım.
yani her şey benim için biraz garip. hala adapte oluyorum ve hala tüm bunlarla ne yapacağımı düşünüyorum.

-Annen hakkında yazılan bütün yazılara inanıyor mu?
Robert: Maalesef evet! O körce, okuduğu her şeye inanır, hatta kötü haberlere bile.Açıklamaya çalıştığımda ise ben seni bilirim senin ne olduğunu bilirim der.

-Yani senin Kristen Stewart ile çift olduğuna o da inanmıyor mu?
Robert: Dünyanın geri kalanı gibi değil.... (gülüyor) ona bunun hakkında açıklama yaptım!

-Bundan dolayı biz, bunun hakkında sana soramayız mı?
Robert:Sorabilirsiniz ama cevabım yine aynı olur.

-Sen Kristen iyi arkadaşlarsınız yani?
Robert:Oldukça,ama sadece bu kadar! (gülüyor) takım olarak biz çok yakınız,çünkü sürekli birlikteyiz.aynı yaştayız ve benzer düşünüyoruz. yani başımıza gelen bu ünle birlikte savaşıyoruz.

-Edward rolünün kariyerin boyunca seni tıpkı bir gölge gibi takip etmesinden endişeli misin?
Robert:Pek değil.Yine de bu seri için imza attıktan sonra düşünmek için çok geçti.İzleyicilerin beni Edward olarak görmesi normal çünkü sürekli beni aynı rol içerisinde izlediler.Sabırlı olmama gerekiyor.Başka filmlerde çektim ve izleyiciler beni farklı karakterlerde görecekler.

-Yani rolü kabul ettiğin için pişman değilsin?
Robert:her şeyin iyi ve kötü tarafı vardır.Elbette pişman değilim ama her şeyde mükemmel değil.Herkes sizde iyi işler bekliyor büyük roller büyük filmler bu büyük bir sorumluluk ve büyük bir baskı.her zaman bunu dengelemeye çalışıyorum.

-Üçüncü film olan Eclipse den ne bekleyebiliriz
Robert:evet son zamanlarda dördüncü film için hazırlanıyoruz. Daha fazla karakter bekleyin, ana karakterler arasında daha fazla etkileşim var, Edward ve Jacob arasındaki ilişki bellanın aşkı için savaşması vurgulandı. vampirler ve insanlar arasında bir savaş var, daha çok aksiyon olacak ,film manzaralı olacak .

-Film yaparken muhtemelen müzik yapmak için vaktin kalmıyordur ,ki senin için büyük bir tutku Twilight için 2 tane yazmıştın.
Robert:evet ama bir süre müziği rafa kaldırdım. Oyunculuk ve müzik benim için önemli ancak bunları aynı anda yapmak zor. film aralarında yeni şarkılar yazmaya çalıştım belki gelecek sene kaydederim...

-Bu bir albüm duyurusu olabilir mi?
Robert:Bilmiyorum….Belki(gülüyor)

-Eğer bir rock yıldızı olursan kızlar deli olur
Robert: Bu doğru ! kadınlar rock yıldızlarını seviyor(gülüyor)

-Bir kadın seni etkilemek için ne yapmalıdır?
Robert:Para..asla yeteri kadar bulunmaz…

-Bunların yanı sıra.
Robert:Bol sabır.

-Niçin?
Robert:Ben kolay biri değilim. Ben inatçı yaşıyorum ve ne yapacağımı bana insanların söylemesini sevmiyorum; eğer bir insan etrafımda bana emir yağdırırsa ,rahatsız edici ve kötü bir şeye dönüşürüm.

Kaynak: http://forums.thefashionspot.com/f50/robert-pattinson-80854-232.html
twilight-turkeyden alıntıdır...
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj   Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj EmptyPtsi 28 Ara. 2009, 21:09

Yani senin Kristen Stewart ile çift olduğuna o da inanmıyor mu?
Robert: Dünyanın geri kalanı gibi değil.... (gülüyor) ona bunun hakkında açıklama yaptım!

bende inanıyorum rob inkar etme
sağol kuzum
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert pattinson alman grazia dergisi ropörtaj çevirisi
» Japonya Elle Dergisi Robert Pattinson'la röportaj yapmış..
» Robert’in Portekiz Focus Dergisi ile Yaptığı Röportaj
» robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi
» Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi