Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi Left_bar_bleue0/0robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi Empty_bar_bleue  (0/0)

robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi Empty
MesajKonu: robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi   robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi EmptyC.tesi 17 Nis. 2010, 19:01

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
"Bir bakıma adı çıkmış biri olmak eğlenceli hissettiriyor, korumaların ortasında yürümekten zevk alıyorum,görevi insanları yoldan çekmek olan insanlar, ama başka ne yapabilirim ki ? çığlık atan kalabalık etafını sardığında ,ne söylersen söyle duyulmazmış gibi hissettiriyor,yani ne söylediğinin bir önemi yok. "

bugün londrada robert kalpten konuşmak için özgür, çığlıklar ,ağlamalar ve aşırı heyecanlanmış fanlar olmadan
yinede sinirli,sandalyesini kavramış masaya parmaklarıyla vuruyor.seksi dağınık saçları bir şapkanın altında ,sakalı var. Cevapları emin olmadan veriyor ve cevapları kahkahayla bitiriyor. Robert'ın utangaçlığı ve kendine güvensizliği alametifarika'sı .

"Ben oyunculuğa tökezledim, buna hiç niyetim yoktu ,ve ne yaptığım konusunda da hiçbir fikrim yoktu.Oyunculuğumu kanıtlamayı öğrenmek zordu,spotışıkları altında.baskı çok büyük. Herkez yeteneğimi filmin ne kadar gişe yaptığına yada ne kadar ödül kazandığına göre yargılıyor."

Rob histerisi twilight ile doğmuştu. 3. film bu yaz vizyonda 4. filmde sonbaharda çekilicek. pattz ateşi kısa bir süre bile hafiflemeyecek.

remember me için - "rol benim için anlamlıydı.başından sonuna kadar içindeydim.

Amerika'dayken rob boş zamanlarında hiçbirşey yapmıyor, bir mahkum gibi. gitar çalıyor,yemek yiyor, film izliyor otel odasında ne yapabilirseniz o . eski arkadaşları, kızkardeşi kız arkadaşı (kris'in adı verilmiyorr)onunla kalıyor. paparazzi haberleri ilginç değil. eğer başlıklara çıkmak istemiyorsanız 4 duvar arasında yaşamanız işe yarayabilir. Londrada yağmurlu soho sokaklarında gezinmek için serbest. şapkası ve sakallarıyla diğer herkez gibi görünüyor.

"Bunun bu kadar huzurverici olabileceğini unutmuşum. harikaydı ."Londralıların farklılığındanmı yoksa sakallarındamı merak ediyor " eğer olay sakalsa ,o zaman sıradaki rolüm için sakalımı koruyabilme adına dua edebilirim "

çeviri:paramore
kaynak:MeNaiset

kaynak:twilightfantr.com

robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert pattinson alman grazia dergisi ropörtaj çevirisi
» Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi
» Robert Pattinson Slovenya Dergisi Röportaj
» Robert’in Portekiz Focus Dergisi ile Yaptığı Röportaj
» Japonya Elle Dergisi Robert Pattinson'la röportaj yapmış..