Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert: Normal Yaşamın Adamı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert: Normal Yaşamın Adamı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert: Normal Yaşamın Adamı

2 posters
YazarMesaj
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert: Normal Yaşamın Adamı Left_bar_bleue0/0Robert: Normal Yaşamın Adamı Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert: Normal Yaşamın Adamı Empty
MesajKonu: Robert: Normal Yaşamın Adamı   Robert: Normal Yaşamın Adamı EmptyCuma 26 Mart 2010, 16:23

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kalp çarpıntısı Robert Pattinson’ı çok lüks evlere veya arabalara para harcarken veya bir kırmızı halıdan diğerine giderken göremezsiniz.

Oyuncu bana geçtiğimiz günlerde Londra’da gerçekleşen BAFTA Ödül töreninde “Bu bana göre değil” diye anlattı. “Normal şeyler yapmaktan ve bu delilik başlamadan önce aldığım şeyleri almaktan çok mutlu oluyorum.”

Aslında İngiliz basınında “Bizim Patz” olarak bilinen 23 yaşındaki aktör geçtiğimiz günlerde sansasyonel basında “her zaman alışveriş ettiği mağazadan iç çamaşırı satın alırken” çekilen fotoğraflarını gördüğünde şok olmuş.

Oyuncu paparazziler için “Bu adamlar parmaklıkların veya birşeylerin arkasına saklanıyor olmalılar.” Diyor. Londra’nın batısında doğan Alacakaranlık’ın yıldızı, “Ünlü olmak için oyunculuğa başlamadım. Yaratıcılığı ve insanların beğeneceği oyunlar sergilemeyi sevdiğim için bu işe başladım. Şöhret sadece bunların üstüne gelen bir ekstra.”

Kill Bill’in yıldızı Uma Thurman ile Bel Ami filminin çekimleri için Londra’da bulunan Pattinson premierlerde ve diğer kırmızı halı etkinliklerinde ne yapacağını tam olarak bilemediğini itiraf ediyor. “Hayranlarla bir araya gelmeyi sevmeme ve onlardan aldığım tepkileri rağmen, mahallemdeki bara gidip, arkadaşlarımla oturup muhabbet ederken ve birşeyler içerken çok daha mutlu oluyorum. Öyle zamanlar en rahat olduğum zamanlar.”

Pattinson ayrıca Beni Hatırla’daki rol arkadaşı, uzun yıllar sinemalarda James Bond olarak gördüğümüz Pierce Brosnan’ı çok taktir ettiğini de belirtti.

“Bu insanlardan öğreneceğiniz çok şey var ve Pierce her zaman benim oyuncu kahramanlarımdan olmuştur.”

alıntıdır.
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert: Normal Yaşamın Adamı Left_bar_bleue0/0Robert: Normal Yaşamın Adamı Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert: Normal Yaşamın Adamı Empty
MesajKonu: Geri: Robert: Normal Yaşamın Adamı   Robert: Normal Yaşamın Adamı EmptyC.tesi 03 Nis. 2010, 10:49

sağol canım +1 tşk

Robert: Normal Yaşamın Adamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gerçekten Balkondan Atlatır Bu Paparazziler Adamı…
» Robert 6 Numara
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar
» Edward ve Normal Erkek Arasındaki Fark
» Robert Robert'a Karşı!