Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi Left_bar_bleue0/0Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi Empty_bar_bleue  (0/0)

Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi Empty
MesajKonu: Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi   Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi EmptyPaz 14 Şub. 2010, 22:09

RO: Twilight'ta ki karakterin jasper çok içine kapanık ve soğuk .Sence fanlar dışarıda sana yanaşmaya çekiniyorlarmıdır? Özellikle diğer oyuncu arkadaşlarından biriyle karşılaştırıldığında

İnsanlar nadiren beni farkederler, ki bu aslında çok güzel. Her üstlendiğim rolde görüntümü değiştirmeye çalışırım: giyim , saç stili, yürüyüş, yüz ifadesi, ve konuşma şeklim.
bazen bu kurnazca ve bazen değil, ama gerçek hayatta sarışın olmadığımdan insanlar beni farketmeden önce iki kere bakmak zorunda kalıyor. =)

RO: Daha önceki bir görüşmende tüm cullen erkeklerinin film çekimler boyunca aynı otel'in spor salonunda çalıştıklarını söylmeiştin.
peki söyle bize: kim daha fazla ağırlık kaldırabiliyor.

Bu kellan olmalı . o gerçek anlamda emmett )

RO: hollywood'da Grup üyelerinden birkaçı ile aynı evi paylaşıyorsun Diğer 2 grup arkadaşın ile aynı evi paylaşmanın en zor kısmı nedir?

koku ))))))))

Fanlar 100 monkey's'in yeni albümünü beklerken grubun yaptığı müziği nasıl tarif ederdin tek kelimeyle

EP'miz 2 veya 3 hafta sonra İtunes'da olacak, 3 tane single var tüm albümümüzden
ve bizden direk olarak CD sipariş verenlerede bir süprizle birlikte. tam albümümüz bu sonbaharda yayınlanmaya hazır hale getirliyor. 100 monkey'nin sound'u ise tek kelime ile "onomatopoetic(doğal sesleri yansıtan sözcükler yapma)"

RO:ipod'un da ki en utanç verici şarkı nedir?

"Ice ,Ice baby" de utanılacak hiçbirşey yok. harika bir şarkı )))))))

RO: Yeni filmin the last airbender japon animeden uyarlanıyor. film için havalı dublör işleri yaptınmı hiç?

kung-fu eğitimi alıyordum, ve son birkaç haftada dövüşmekle iyi işler yapmalıydım.
bu çok eğlenceli ama grup arkadaşlarım şov öncesi ve sonrasında onlara kung-fu yapmaya çalışmamdan bıktı usandılar ))

"Ben kayıbım" yazan bir dövmen varmış. bunun arkasında bir hikaye varmı?

evet şurayı kontrol edin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir bakış açınız olacak.
(spencer bell lenf kanserinden 2007'de hayatını kaybeden bir müzisyen. 100 monkeys onun anısına konserde vermişti. hikaye neye dayanıyor bilmiyorum sanırım jackson'ın
bir arkadaşıydı dövmenin hikayesi paylaşılmıştı)

RO: 4 kardeşten tek erkek sensin. bir ev dolusu kızın arasında büyürken hiç kadınsal karakter özelliğin yada alışkanlığın oldumu?
hayır. bütün o erkeksilikte sıkıştım kaldım.kız kardeşlerime nasıl dövüşüleceğini öğrettim.

RO:Twilight ve new moon'da ki oyuncuların birbirlerine çok yakın olduklarını söylemiştin. peki diğer oyuncu arkadaşlarının her biri hakkındaki hangi şeyin insanları hayrete düşüreceğini düşünüyorsun?

gerçek hayatta hiçbiri vampir değil ! pehh ! :=))))

Kameralar çekimde değilken sen ve twiligth ekibinin geri kalanı öfkeyle parlamak (yada dumanı dağıtmak yada ver coşkuyu olayı ) için ne yaparsınız ?

Sanırım sette genelde 2 yada 3 gitar bulunur hepimiz ufak bir müzikle yelkenleri suya indirirz, sanırım bazılarımızın tarzı biraz değişik. spencer bell'in solo albümüne gömülmüştüm (Feudal, Brutal, and the American Dream) 13 numaralı şarkı favorim

Çeviri:PaRaMoRe
kaynak:twilightfantr.com

Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jackson Ratbone Röportaj
» Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi
» Ashley greene seventeen ropörtaj çevirisi
» robert :finlandiya MeNaiset dergisi ropörtaj çevirisi
» Robert pattinson :The sunday times ropörtaj çevirisi