Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor Left_bar_bleue0/0Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor Empty
MesajKonu: Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor   Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor EmptySalı 01 Haz. 2010, 14:59

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Michael Sheen (Yeni Ay : Aro) kesinlikle kendisi için yeni bir isim yaptı : “Tony Blair”

"Sheen "Anlaşma”da “Blair”, “Kraliçe” ve son olarak “Özel İlişki”de karakter tasviri yaptı.

“Kraliçe” filmindeki performansında ötürü geçen yıl İngiltere Kraliçesi tarafından çağırıldı ve şimdi Sheen “Özel İlişki” filminde İngiltere Başbakanı'nı canlandıracak.

Çeşitli raporlar Sheen'in daha önce filmde oynamış olduğu karakterin bu film için çok büyük bir önem teşkil ettiğini düşünüyor.

“Bu film için Blair ile tanıştım. O'nun vakit geçirdiği yerlerde bulundum ve O'nu izledim. Bu filmde O'nu daha rahat bir şekilde oynamamı sağladı.” diyor Sheen. Öyle ki, O zaten film için Blair ile tanışma hakkına sahipti.

“Oraya O'nu nasıl oynayacağımı bilerek gelmiştim. Oynayacağınız kişiyle bağlantıyı bulun
ve O size zaten gelir.”

“Özel İlişki” filminin Los Angeles ve California'da ki galası 19 Mayıs Çarşamba günü, ABD'de ki galası ise 29 Mayıs Cumartesi günü yapılacak.

Kaynak: examiner
Çeviren: Alphesibia

kaynak:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Michael Sheen "Özel İlişki" Filmi İçin Tony Blair İle Tanışmasını Anlatıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aro- Michael Sheen
» Michael Sheen gençler arasında neler hissetti
» Michael Sheen: Breaking Dawn’ın Yaş Sınırlaması Olmalı!
» Michael sheen :robert mütevazi,cana yakın ve çalışkan
» New Moon Yıldızı Michael Sheen Emmy Ödüllerine Aday Gösterildi