Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu Left_bar_bleue0/0Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu Empty_bar_bleue  (0/0)

Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu Empty
MesajKonu: Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu   Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu EmptyC.tesi 05 Haz. 2010, 06:19

Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu E135e0b66ae56997fbea87150e9a5d3c
Eclipse projesinde çalışmaya başlaman nasıl oldu?

bana sadece üzerinde çalışıp çalışamayacağımı sordular, ve evet bu kadar basitti. gerçekten bu kadar basit.

new moon ile alexandre desplat carter burwell'in twilight için yaptığı score'u görmezden geldiğini söylemişti ve filmi bile izlemediğini. sende aynı mentaliteyi eclipse için takip ettinmi?

hayır, aslında oldukça araştırma yaptım. okumayı çok severim,ve hikayeyi biliyordum. dramatik bir bakış açısından içinde bulunmak gerçekten ilgimi çekmiştive hikayenin 3. film ile genişlediğini hissettim.araştırmayı yaptım ve ilginç yaratıcı süreçte içine düştüm. üzerinde çalışmak büyük zevkti. ve ikisininde score müziklerini çok iyi bulmuştum. Carter'ın ki harikulade bir score ,ve alexandres'nin ki de çok güzel.

Eclipse için şarkı arama deneyimi nasıldı?

metric grubundan Emily Haines ve James Shaw ile çalıştım.ve metric araştırdığım bir gruptu ve onların bu proje için işbirlikçi olabileceklerini hissettim. benimle birlikte yazmak konusuyla ilgilenebilirlermi diye sordum ve
üçümüz Eclipse(all yours) adlı şarkıyı yarattık. Aslında farklı sanatçılarla çalışıp işbirliği yapmayı seviyorum.(all yours -seninim- filmin bitiş müziği)

Ve bu hollywood'da çok nadir göreceğiniz birşeydir. James bond günlerine dönersek,herzaman filmin tema müziğine yardımcı yazarlık yapan kompozitörleri görebilirdiniz.

evet,evet! bundan büyük keyif aldım.

Eclipse score'unun dinlerken,jacob'ı birincil müzikal karakter yaptığını gördüm, bellayı bir bakıma bir vekil olarak kullanırken,kitap bitiren karakter.

o hikayenin önemli bir parçası, ve onun karakteri hikayenin akışı için önemli bir element.3. parça jacob'ın hisleri ve jacob'ın hikayesinin dramatik açısıyla çalışmak için doğru bir zamanlamaydı.jacob karakteri 3. filme kadar gerçekten keşfedilmedi. sadece doğru hissettirdi.

Jacob, Victoria, Rosalie, Jasper, ve Jane için daha önce hiç tema şarkısı yapılmadığından beri ,onları düzgün bir biçimde sunmanın ağırlığını hissetinmi?

kesinlikle. Vurgunun olduğunu hissettiğim yerleri yazdım.Vurgu bu hikayede daha önce gelenlerden farklı olabilir hikayenin bu parçasında. yani bununüzerine odaklanmak ve hikayede belirli temaları vurgulamak benim için doğru hissettirdi.

kendini bu sıradışı dramatik filmlere score yaparak duygusal olarak yatırım yapmaya başlıyormuşsun gibi buluyormusun?

evet ,duygusal yatırımcıya dönüştüm.Yazmak ve dramı hissetmek istiyorum.Müzik aslında duygusal bir dil, yani ilişkilerden gelen birşeyler hissetmek istiyorsunuz ve müziği bu hisler üzerine kuruyorsunuz.

ve bu yüzden eclipse'în senin için mükellem proje olarak biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum

evet öyle. Aslında film müziğinin özü budur,hikayenin duygusal etkisini yazmak.

çeviri:paramore
kaynak:examiner

kaynak:twilightfantr.com

Howard Shore eclipse film müzikleri hakkında konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kellan Lutz Eclipse Hakkında Konuştu
» Eclipse-Tutulma Filmi Müzikleri (Nerede Hangi Şarkı Çalıyor)
» Yönetmen David Slade 'The Twilight Saga:Eclipse' hakkında konuştu.
» Metric'in solisti eclipse için yaptığı şarkı hakkında konuştu
» Twilight Yıldızı Ashley Greene SXSW'da Harikaydı Ve Eclipse Hakkında Konuştu