Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu?

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? Left_bar_bleue0/0Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? Empty
MesajKonu: Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu?   Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? EmptyPaz 13 Haz. 2010, 16:51

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hiç Robert Pattinson'un Twilight çılgınlığından nasıl kurtulduğunu merak ettiniz mi? Basit- o çalışmadığı zamanlar vampir çılgınlığının olduğu hiç bir yere gitmiyor

Zeki çocuk, normal biri olduğuna şüphe yok.

Eclipse basın toplantısında "Twilight'ı ilk defa bir kaç gün önce Tv'de izledim" diye itiraf ediyor. (RP Twilight DVD için yorum yaparken filmin bazı bölümlerini izlediğini söyledi.) Rob süprizlerle dolu bir insan. Mesela..

"Şarkım Twilight'da çaldığı zamani ben bu çok garip diye düşündüm. Benim aslında filmde bir şarkım var" diye cevaplıyor Rob başka soundtrack'lerde yer alıcak mı diye sorulduğunda.

"Catherine (Hardwicke) bunu yaptığında çıldırmıştım. Bu hiçbirimizin şarkının bu kadar çok ilgi göreceğini düşünmediğimizi gösteriyor. İnsanların soundtrack yada başka bir şey alabileceklerini düşünmemiştim. Şimdi bu biraz daha sinir bozucu" diyor sarı kısa kollu ve düğmelerini açık bıraktığı gömleği ile Rob ve ses tellerini gelecekti filmler için ödünç verebileceğini ekliyor.

O ve Kristen Stewart'ın sonunda Breaking Dawn'da işi pişirdikleri büyük an için bir şeyler karaladığını düşünmeyin, çünkü RP dördüncü film ne hakkında tam olarak bilmiyor.

"Breaking Dawn'ı daha okumadım. Yani bu garip ,, Hala okumadığım için memnunum. Şimdiye kadar okumamayı düşünmedim. Bu oldukça ilginç. Hiç bir fikrim yok. Sadece hikayede neler olucağı hakkında belli dedikodular duydum, fakat neler olucak gerçekten bilmiyorum." diyerek gülüyor RP.

"Twilight o kadar büyüdü ki kültürel çevrenin bir parçası haline geldi... eğer hikayeyi bilmiyorsanız, hayatınızda hiç sinemaya gitmemişsiniz demektir sanırım."Neden hayranlar 30 haziranda sinemalara koşmalı diye sorulduğunda Pattinson gülüyor.

"Eğer serinin hayranıysanız, bu filme hayranların istediklerinin çoğu şey var .. Eclipse izleyen bir çok insan bana üç filmden en çok izlenebilir olanın "Eclipse" olduğunu söylediler. Filmin kendi hikayesi var fakat bu film daha çok aksiyon filmi. Geçtiğimiz gün Twilight'ı izlediğimde bile bunu görebiliyorum. Neler olduğunu anlamak için kitabı okumalısınız. Bense " Ne?!" "Hey Ben de bunun içindeyim!" diye tepki veriyordum.

Eclipse hakkında bir çok haber bugün tanıtımlardan gelicek.. Bekleyin..

Kaynak:Accesshollywood
Çeviren: *Elif*

kaynak:thetwilightsaga.biz
seher
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
seher

Paylaşım Gücü : 129
Lakap : seher

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? Left_bar_bleue0/0Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? Empty_bar_bleue  (0/0)

Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu?   Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu? EmptyPaz 13 Haz. 2010, 17:43

paylaşım için çok güzel sağol yuppi

Yeni Twilight Hayranı Robert Pattinson Mu?
1 sayfadaki 1 sayfası