Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor Empty
MesajKonu: Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor   Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 13:14

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Amerikalı oyuncu Kristen Stewart hayranlarının onu asık suratlı olduğu için eleştirmesi nedeniyle yüz nakline ihtiyacı olduğuna inanıyor. 20 yaşındaki Twilight Saga yıldızı hayranlarıyla buluştuğunda her zaman mutlu görünmek ve gülümsemek için yüz nakli istiyor.

Stewart şöhrenin onun için çok zor olduğunu kabul ediyor ve halk arasında hep aksi gözüktüğü için eleştiriliyor. O bir yabancı ona yaklaştığında mutlu görünmeye ve gülümsemeye çalıştığını da ekliyor, fakat o asla tamamen rahat hissedemedi "Ben şu an çok daha rahatım. Ben diğer ünlü insanların yaşadığı şeylere sahip olmamaya çalışıyorum. Bence sorun burda başlıyor." diyor Stewart.

"Etrafımda "Neden sadece rolünü oynuyorsun? Gülümse, ne hakkında konuşmak istiyorsan konuş." diyen bir çok insan var. Bende , "Ben gerçekten bunları yapmaya çalışıyorum. Sanırım yüz nakli yada benzer bir şeye ihtiyacım var. Fakat bu durum gittikçe garipleşiyor. kontrolu kaybettim."

Fakat sonunda, Stewart'ın başkaları için kişiliğini değiştirme gibi bir planı yok.

"İnsanlar bunu yapmada benden çok daha iyi ve ben böyle iyiyim ve gittikçe iyileşiyorum yada her neyse, fakat kendimi bir şey yapmak için zorlamayacağım." diyor Stewart Access Hollywood'a.

kaynak:thetwilightsaga.biz

Kristen Stewart Daha Mutlu Gözükmek İçin Yüz Nakline İhtiyacı Olduğuna İnanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart Breaking Dawn'da Bella'yı Canlandırmak İçin Saçını Boyattı
» Kristen Stewart: Oscar için Fuhuş
» Lois Lane için Kristen Stewart
» Kristen Stewart ve Mrs. Gary Coleman İçin Biraz Ara Verin
» Kristen Stewart Dünyanın Sonu için Backwoods'da Julianne Moore'a eşlik ediyor!