Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı?

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı? Left_bar_bleue0/0Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı? Empty_bar_bleue  (0/0)

Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı? Empty
MesajKonu: Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı?   Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı? EmptyPaz 20 Haz. 2010, 14:09

12 Haziran 2010 günü Los Angeles’ta gerçekleştirilen Tutulma Basın Konferansında Robert’a sorulan sorular ve onun verdiği cevapları yine basıl konferansında çekilen portre fotoğrafları ile birlikte paylaşmak istiyorum sizlerle…

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tutulma Basın Konferansı: Herbir filmde ayrı yönetmenlerle çalıştığın için herbir yönetmene canlandırdığın karakteri açıklamak zorunda kaldın mı?

Robert: İlginç bir durum. İlk Alacakaranlık filminde herkesin kendine özgü fikirleri vardı ve herkes sürekli diğerlerinin fikirleri ile çatışıyordu. Sonra, Yeni ay ile Chris Weitz geldi, o ilk filmi ve oyuncuların oyunculuklarını beğenmiş olarak geldi ve bu yüzden aynı yolu izledi. Ardından David Slade geldi, o şöyle dedi, “Ben herşeyi ilk iki filmden tamamen farklı bir şekilde yapmak istiyorum.” Böylece, karakterlerin gelişimi ve ilk iki film ile tutarlılıkları hakkında konuştuk ve şöyle bir karar aldı, “Önemli değil, hadi bunu tamamen farklı çekelim.” Bu çok güzel bir karardı, çünkü bu şekilde film iddialı oldu. Eğer aynı karakteri canlandırıyorsanız, kendinizi geliştiremez hale gelmeniz çok kolay. Yeni Ay’da ilk filmden biraz daha derinlere indiğimi hissediyordum. Ve sonra, Tutulma’da tamamen farklı bir filmde, tamamen farklı bir karakteri oynuyormuşum gibi hissettim. Bu sebeple çok güzel ve iddialı oldu.

kaynak:robertpattinsontr

Herbir Yönetmene Canlandırdığın Karakteri Açıklamak Zorunda Kaldın mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tutulma için Herhangi Yeni Birşey Öğrenmek Zorunda Kaldın mı?
» Edward Cullen – EW’nin “Son 20 Yılın En Büyük 100 Karakteri” Listesinde 53. Sırada
» R. Pattinson Animasyon Karakteri Canlandırmak İçin Dreamworks'le Görüşüyor
» Bir Kızla Kavga Etmek Zorunda Kalmak Nasıl Birşey?
» Taylor Kristen'la Öpüşme Ve Edward'dan Nefret Etmek Zorunda Olmaktan Bahsetti