Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Go Girl Röportajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Go Girl Röportajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Go Girl Röportajı

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Go Girl Röportajı Left_bar_bleue0/0Kristen Go Girl Röportajı Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Go Girl Röportajı Empty
MesajKonu: Kristen Go Girl Röportajı   Kristen Go Girl Röportajı EmptyCuma 25 Haz. 2010, 17:03

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

''Tutulma'' ve "Alacakaranlık" filmlerinde en sevdiğin sahneler hangileri?
"Alacakaranlık" filminde, en çok Edward'ı ittiğim sahneyi seviyorum. "Tutulma" da ise ,Jacob'ın duvara tırmanarak Bella 'nın odasına girdiği bölüm hoşuma gidiyor.

"Alacakaranlık"tan beri hayatın nasıl değişti?
Hayatım değişmedi, İçinde bulunduğum çevre, geçen yıla göre bayağı değişti, ama insan olarak ben değişmedim. On dokuz yaşındaki bir kız ne kadar değişmişse, bende o kadar değişmişimdir.

Biraz boş zamanın olduğunda, ilk olarak ne yapmayı isterdin?
Edebiyat okumak isterdim, çünkü yazar olmayı hayal ediyorum. Yanlış anlamayın, işimi seviyorum, ama her zaman bu işi yapmayı düşünmüyorum. Farklı bir dolu iş yapmak istiyorum. Hayatımın sonuna dek profesyonel yalancı olarak yaşamak(ki bu tüm oyuncuların yaptığıdır, bana göre Kristen 'ın yorumu) amacım değil. Belki Avustralya, Sydney de bir üniversiteye yazılabilirim. Annem oradan geliyor ve özüme dönmenin iyi olabileceğini düşünüyorum.

Bella hakkında ne düşünüyorsun?
Bella başlangıçta utangaç, nerede olması gerktiğini ve ne yapacağını bilemeyen bir kızdı. Edward ile tanıştıktan sonra hayatı tamamlandı ve onunla olabilmek için her şeyi yapmaya hazır. Edward Bella'yı korumak için onu terk ediyor, ama istediğinin tam tersi gerçekleşiyor. Bella yaşam sevincini yitiriyor. Sevdiğiyle kalabilmek için savaşmayı ve hatta vampir olmayı bile göze alıyor. Bella kararlı, deneyimlerinden ders çıkaran biri. Zaten, hepimiz de öyle olmak istemez miyiz?

Kendine örnek aldığın biri var mı?
Jodie Foster benim idolüm. "Panik Odası" filminde, onun kızı rolünde oynama şansım olmuştu. O sadece bir aktris değil, aynı zamanda yapımcı, yönetmen ve yazar. Üstelik tüm bunları, çocuklarını büyütürken yapıyor! İş ve özel hayat arasındaki dengeyi kurmayı başarmış, nadir kadınlardan biri. Rollerini kendi seçiyor, kendi karalarını kendi alıyor. Ona gerçekten bayılıyorum.

kaynak:megadünya
bella edward
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
bella edward

Paylaşım Gücü : 21
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Go Girl Röportajı Left_bar_bleue0/0Kristen Go Girl Röportajı Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Go Girl Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Go Girl Röportajı   Kristen Go Girl Röportajı EmptySalı 06 Tem. 2010, 08:43

hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle seni çık seviyorum ve burdan sana selam yolluyorum yuppi

Kristen Go Girl Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen "The Girl With The Dragon Tatoo" Hakkında Konuştu
» Kristen Stewart Ve "An American Girl" ün Arkasındaki Hikaye
» Kristen Stewart’ın yeni oynayacağı 2. film: An American Girl
» Kristen Vogue Röpörtajı..
» Kristen Stewart Instyle Röportajı