Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Vogue Röpörtajı..  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Vogue Röpörtajı..  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Vogue Röpörtajı..

2 posters
YazarMesaj
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Vogue Röpörtajı..  Left_bar_bleue0/0Kristen Vogue Röpörtajı..  Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Vogue Röpörtajı..  Empty
MesajKonu: Kristen Vogue Röpörtajı..    Kristen Vogue Röpörtajı..  EmptyCuma 04 Şub. 2011, 23:52

Kristen'un vücudu milyonlarca hikaye anlatabilir.Kinetik,hafifçe sallanır,yanıltıcı ve konuşurken hızlı,duraksayan,etrafına bakan,göze çarpan direnci,kombinasyonlu zeka.

"Onun için kullandığım sözcük kurnazdır." diyor Kristen'ın bir kaçak ve striptizciyi oynadığı Welcome To The Rileys filmini yöneten Jake Scott."Tilki gibi.Performansında sık sık bulabileceğiniz o hareketlenme ve oluşum yollarına sahip,bir çeşit kurnazlık."

Scott Kristen hakkında bazı şeyleri,yakın arkadaşı Sean Penn Kristen'ı unutulmaz film Into The Wild'da hippi bir ailenin viralı kızı olarak oynattıktan sonra ondan duymuştu. "Sean dedi ki,bu kızı görmelisin."diye hatırlıyor Scott."O çok canlı!" Bill Condon için ise "Bu filmi yapma nedenlerimin listesinde ilk sırada Kristen vardı."

Sessizlik içinde geçen bir hafta sonunda,Breaking Dawn'ın çekileceği Baton Rouge, Louisiana'nın bir mahallesinde,erkeksi pantolonuyla ve lumberjack gömleğiyle arkadaşının mutfağında,konuşurken bileklerini kıtlatıyor Kristen.Medyayla baş ederken sinirleniyor,özellikle TV röportajlarında,onu sıktığını söylüyor,karamsar ve dış görünüşüne karşı savunmacı olduğundan dolayı bazen suçlanıyor,en azından az gülmesinden dolayı değil.

Kötü-kız kariyerini kafaya takıyor."Aşırı derecede hırslı olan şeyleri seçerim ve eğer bunu yapamazsam,bu işi yapmak istemiyorum."diyor.

Bugün Walter Salles'in yönettiği On The Road çekimlerinden dönmüş olduğu için yorgun bir vaziyette.Neal Cassady'nin ilk eşine ( LuAnne Henderson) dayanan bir karakteri oynuyor,karşı rollerde Garrett Hedlund ve Sam Riley var."Kafamın içinde dönüp duran aşırı kuvvetli bir tecrübeydi.Bırakmak istemedim."diyor.

Kendini Baton Rouge'ya hazırlamasını da "Okula geri dönmek gibi.Twilight farklı bir olay." Bella Swan hakkında:"Karakter şu anda herkesin ruhuna oturmuş bir karakter.Kafama eskisinden daha fazla girmeye başlıyor çünkü sona geldi ve uzun bir yoldan geldi.Sadece kitabın fanlarının mutlu olmasını istiyorum." Gülüyor."Başka kimseyi önemsemem."

Kristen genç olsa bile 20'den fazla film yaptı,bunlardan çoğu bağımsız filmler.Valley'de büyüdü.Annesi senaryo yönetmeni ,babası TV prodüktörü,kardeşi set görevlisi.Okul gösterisinde bir çocuk olarak görüldükten sonra Kristen iyiler listesine doğru yol aldı ve ilk düzgün rolünü 2001'de The Safety of Objects'de aldı.İkinci rolü Panic Room'daydı.

"O zaman bunun komik olduğunu düşündüm.Hiçbir zaman bir aktris olabileceğimi düşünmezdim eğer 9 yaşında başlamasaydım,"Hey oynamaya başlamak istiyorum" diyecek olan son kişi ben olurdum."

Klute'da Jane Fonda'yı seviyor.Yeni hobisi yemek yapmak,isole bir şekilde yaşamasından doğan bir faktör olduğuna şüphe yok: "Senin için önemli olan insan çevresi oluşturuyorsun."Arkadaşları,O sert bir şekilde konsantrasyonla yemek sitelerini izlerken ona takılıyorlar."Salak gibiyim." Ayrıca bir grup insanla ya da özel kişilerle rahat yerlerde olmayı seviyor. "Bunu koyacak başka bir yer yok.Alışveriş merkezine bile gidemiyorum. Sıkça dışarıda olamamak canımı sıkıyor.Ve bir de öylesine bir kız olamamak. Sadece öylesine bir yerde biri olmak..böyle bişey yok,gitti."

O sıradan biri kavramında değil 24 saat korumalarla,kısıtlanmış bir yerde ve bitmek bilmeyen dedikodularla başrol arkadaşı Robert Pattinson hakkında. "Bu benim işim değil. "İlk Twilight filmini bitirdikten sonra,henüz vizyon tarihi almamıştı,Welcome To The Rileys'i çekmeye başlamıştı New Orleans'da. "Kendimi sokakta tek başıma yürürken çok iyi hissederim."sonra düzelterek "En azından hissederdim. "Ekstra bir hafta için geri döndü bazı eklemeler yapıldı ve aniden sokakta tek başına yürüyememeye başladı. "Bu cidden aniden oldu.Görmesi tuhaf bir şeydi."

Twilight olayından asla şikayet etmeyen Kristen,özel şöhretin doğallığını anlayabilecek kadar zeki bir kız. "Birçok kızın kimliği Bella'yla aynı,daha iyi bir dünya istemek.İnsanların sahip olduğu bağlantı..Bunu fiziksel olarak hep gördüm.Düşkün oldukları şey bu karakterler." O ayrıca etkisiyle gelen gücün de farkında,hissediyor.

"Bu komik,size para bahşedildiğinde..Sanki sermaye gibi. (Raporlara göre iki Breaking Dawn filmi için ona 25 milyon dolar verildi.) Ne zaman birinin çok zengin olduğunu duysam ilk sorum -hiç onunla bişe yaptın mı? Yoksa sadece harcamadın mı? Parayı sahiplendin mi?"

Kendi yardımlarını en iyi nasıl kullanması gerektiğini dikkatli ve stratejiksel olarak düşünüyor. "Bu harika olurdu.Bu aralar en çok bağlantı kurduğum şey." Genç bir kadına göre ince omuzlarında çok fazla yük taşıyor.Bu noktada görülüyor ki Twilight kızının ne yapacağını anlayacağız.

Nasıl farklılaşmaya çalıştığını görelim. "Çalıştığım en zeki kadınlardan biri"diyor Bill Condon."Onun sadece şaşırtıcı derecede teknik yeteneği yok aynı zamanda karaktere inanılmaz derecede dokunaklı ve ciddi bir yaklaşımı var.Sınırsız potansiyele sahip."

Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Vogue Röpörtajı..  Left_bar_bleue0/0Kristen Vogue Röpörtajı..  Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Vogue Röpörtajı..  Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Vogue Röpörtajı..    Kristen Vogue Röpörtajı..  EmptyPtsi 07 Şub. 2011, 22:24

Güzel bir röpörtaj olmuş. Paylaşım i.in teşekkürler +tp

Kristen Vogue Röpörtajı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart Vogue magazin ropörtajı
» Vogue çekimleri ,Kristen
» Kristen Go Girl Röportajı
» Star INC Kristen Stewart Ropörtajı
» Kristen Stewart Instyle Röportajı