Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  Left_bar_bleue0/0Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  Empty_bar_bleue  (0/0)

Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  Empty
MesajKonu: Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!    Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  EmptyPerş. 01 Tem. 2010, 08:32

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Taylor Lautner hiç zorlayıcı bir şekilde vücudunu performansı için değiştirdi mi? Bu nedensiz bir soru değil, bunların hepsi gibi-Christian Bale ve Curtis “50 Cent Jackson” da kendi kariyerleri için vücutlarını ve ağırlıklarını değiştirmiş kişiler.”Tutulma”nın genç karakteri de yükselmeye devam ederken benki de rol yapmak adına vücudunu değişim yoluna gidebilir.

Mtv Haberlerindeki “Tutulma”nın özel sahnelerinde görüldüğü üzere Pazartesi günü New York şehrinde Lautner gerçek anlamda kaslarını geliştirmek için çaba sarf ettiğini açıkladı- iyi rol yapabilmek için, bunu yapması gerektiğini düşünüyordu.

“Bu üzerine tutkuyla eğildiğim bir rol olduğu için, kesinlikle bunu yapmam gerektiğini düşündüm.” Diye Mtv’ye açıklamada bulundu.

Vücut geliştirmenin gerekli görülmemesine rağmen, bu farklılık ve özen Lautner’ın kariyerinin kaderini de değiştirmiş gibi gözüküyor. Kendisi kalpleri deli gibi attıran bir kurtadam ve tamamiyle yeni bir tür olarak göze çarpıyor. Daha şimdiden “Abduction” isimli macera filmi için ve süper kahraman filmi “Stretch Armstrong” için teklifler sıralanmaya ve kendisine aşırı özel bir yıldız muamelesi gösterilmeye başlandı bile.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
“Kendimle her konuda mücedele ederim” diyor Taylor ve “Gerçek bir macera filminde(Abduction’da) ve şaşırtıcı bir süper kahraman filminde(Strech Armstong) rol almak benim için gerçekten büyük bir bakış açısı demek.”

Taylor’ın diğer bir özelliği de ne diyebiliriz? Müzikallere düşkün olması.

“Hayır” diye gülüyor eğer kendisine sinema filminde şarkı söyleyip söylemeyeceğini sorarsanız. “Demek istediğim, insanlar bana gerçekten şarkı söyleyebildiğimi söylüyorlar ve bu onları eğlendiriyor çünkü bunu kesinlikle yapamıyorum. Bence benim için oyunculuk yeterli, ikinci bir şeye ihtiyacım yok!”

Çeviri:katherine pierce
Kaynak: MTV

kaynak:twilightsaga.biz
RmySa_TwiLight
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
RmySa_TwiLight

Paylaşım Gücü : 160
Tür : İnsan
Lakap : Rümi$ =)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  Left_bar_bleue0/0Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  Empty_bar_bleue  (0/0)

Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!    Taylor Lautner Karın Kaslarını İyi Rol Yapabilmek İçin Geliştirdi!  EmptyC.tesi 03 Tem. 2010, 09:33

Teşekkürler Smile

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner: 'Jacob için üzülüyorum'
» Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin
» Taylor Lautner Hayranları Blue Jean Mart Ayı Sizin İçin :)
» Taylor Lautner ve Taylor Swift Kesin Olarak Ayrıldı
» Taylor Lautner Hakkında