Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
 Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu Left_bar_bleue0/0 Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu Empty_bar_bleue  (0/0)

Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu    Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu EmptyC.tesi 03 Tem. 2010, 20:28

Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu Df494a2b168ed3f2bdaf0cf7d9888bb5

ROBERT PATTİNSON
*Breaking Dawn'da, Edward'ın değişiminin ne olacağını düşünüyorsun?

Pattinson:Henüz okumadım! Yani bu garip, bir ay sonra bu işe başlıyorum ve henüz okumadım. Şimdiye kadar okumamayı amaçlamadım, kitap oldukça heyecanlı. Hiçbir fikrim yok, hikayede ne olduğu hakkında söylentiler duydum ama olanların hepsini bilmiyorum.

*Şimdiki saç kesimin Edward'ınkinden kısa. BD için uzun saçlarını nasıl geri getireceksin?

Pattinson: Düşünüyorum da belki Edward saçlarını kestirmiştir - bu daha kolay olurdu. Saçlarımı kestirirken bunu düşünmedim , bu biraz aptalca. Her ne kadar vampirlerin saçlarını kestirebilmelerine rağmen, kafasını kazıtmış bir Edward fikrini sevdim. Oldukça havalı olabilirdi.

*Breaking Dawn'ın iki film olacağını ne zamandır biliyorsun ve Bill Condon ile tanıştın mı?
Pattinson:Breaking Dawn'ı basında ortaya çıktığında keşfettim. Bill Condon ile MTV Ödüllerinden önce bir çeşit kazayla , bir barda birkaç hafta öncesinde tanıştım. (gülüyor) İyi görünüyordu. Gereçkten hoş bir adam gibi görünüyordu, onunla detaylar hakkında henüz konuşmadık. Ama "Gods and Monsters(Tanrılar ve Canavarlar)" şaşırtıcı bir film. İyi oalcağını düşünüyorum. Hiçbirşeyi, hatta nerede çekileceğini bile bilmiyorum.

TAYLOR LAUTNER
*BD iki film olacağından beri, bir filmin senin ya da Rob'un bakış açısından olursa nasıl olur?
Lautner: 2 tane olacağını biliyorum, bunun hakkında oldukça heyecanlıyım. İyi olacak.Bill Condon her ikisini de yapıyor. Harika olacak. Onunla çalışmayı bekleyemiyorum.

*Sözleşmende tişörtünü üstünde tutman hakkında bir madden var mı?

Lautner: Yok(gülüyor). Kitabın söylediği her şeyi yapma olasılığımız var.

*Tekrar tişörtsüz durmak zorunda olduğun başka bir filmde oynar mıydın?

Lautner: Yani, bu tamamen karaktere bağlı. Karakteri, hikayeyi seversem ve karakter tişörtsüz durmamı gerektirirse veya 30 poundumu kaybettirmemi gerektirirse, bunu yapmaya hazırım.
 Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu 67dc6857ef15988255931f86c63b31d7
*Kendinde bulacağın benzersiz, romantik görünüş için nasıl hazırlık yapmayı düşünüyorsun?

Lautner:Şu anda bunu düşünmeye çok fazla başlamadım. Eclipse'ın çıkışına odaklandık. Sonra Abduction'da odaklanıyorum. Sonra Breaking Dawn olabilir. Eminim ki Bill'le tanışır tanışmaz, uzaktaki yola yakınlaşacağız, oraya doğru gideceğiz, ama ilginç olacak.

*Kurt adamların müzikal bir parçaya gideceği düşünür müsün?

Lautner: Bence ümit verici ifadeler var, ama bunların içinde müzik yok.[gülüyor] Bu komik.

KRISTEN STEWART
*Breaking Dawn'ın iki film olacağını ne zamandır biliyorsun, ve çekimler ne kadar olacak?

Stewart:Çekim altı hafta gibi bir şeyler olacak. Ekimde başlayacağız. Bence Mart'a kadar bitiremeyiz belki şubat. Programa tam olarak bakmadım. Bunun hakkında gerçekten uzun zaman boyunca konuştuk ve şimdi kesin olarak iki film olacağını biliyoruz. Bunu söylememek çok zor. Bunun için heyecanlıyız.

*Filmde özellikle bulunmasını istediğin bir sahne var mı?

Stewart: Bir milyon tane var ve henüz çekim yapmadık. Görmeyi bekleyemiyorum[?] ve evlenip çocuk sahibi olmayı bekleyemiyorum. Bunların hepsi. Çılgın olacak.

*Tasarımcı Bella'nın gelinliğinin nasıl olmasını istiyor ve sen hayal etseydin nasıl olurdu?

Stewart: Stephenie [Meyer] tamamen bunun üstüne yoğunlaşmış durumda. Eminim ki çok özel fikirleri var. Bunun hakkında hiç düşünmedim. Ama Bella kalsik ve sade ama aynı zamanda güzel bir şey istermiş gibi hissediyorum. Tasarımcılar açısından nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok.

*Beyaz mı olacak?

Stewart:Evet, veya krem gibi ama kesinlikle klasik. O evlenmek istemiyor çünkü bunun anlamı çok fazla Edward demek ve çünkü Edward'ın çok farklı duyu ve değerleri var .Bence çok güzel ve heybetli bir gelinlik olacak. Bence o bunun tam tersini isterdi. Bu hoş.

*Rob ile röportajda, kitaba bağlı kalarak +18 olmasını istediğini söyledi. Sen kitaba bağlı kalınıp +18 derecelendirilmesini mi yoksa biraz daha azaltılmasını mı istersin?

Stewart: Tahminimce herkes farklı yorumlar. Benim tahminim PG-13 olacak. Hiçbir fikrim yok yayınlandığında hepimiz göreceğiz.

*Breaking Dawn'ın iki filminde, iki Bella yorumu , vampirlikten öncesi ve sonrası , olmasında bir avantaj görüyor musun?

Stewart: Evet, gerçekten. O olmayı bekleyemiyorum çünkü onlardan birini oynamanın nasıl hissettirebileceğini bileceğim. Bella'nın, cidden onlardan biriyle çıkıyor olduğu düşünülürse onun hakkında çok fazla düşünmek zorundayım ve bunu gerçekten bekleyemiyorum. Bir hata olacak. Bu tuhaf olacak ve bence o çok fazla değişecek. Bence onların arasındaki en havalı vampir olacak. En iyi güçlere sahip. O dokunulmaz. Hiç kimse ona dokunamaz. O aynı zamanda bir anne. Onun Twilight 'taki 17 yaşındaki bir çocuktan sonra olan değişimi görmek dehşet olacak. Onun artık patron olduğunu görmek havalı olacak.

peter facinelli
*Breaking Dawn hakkında dört gözle beklediğin şey ne?

Facinelli:Bill Condon ile çalışmayı dört gözle bekliyorum. O inanılmaz. Onun seri ve film hakkındaki düşüncelerini duymayı dört gözle bekliyorum. Bu çok iyi oluyor çünkü farklı direktörlerin farklı yorumları oluyor. Kayıtsız olup , arkana yaslanıp "Tamam, karakterleri biliyorum" diyemezsin. Onlar her zaman farklı şeyler sorup daha derin düşündürüyorlar.

Çeviri:Lamb-Lion
Kaynak:cinematical

kaynak:twilightfantr.com
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Tür : Vampir
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
 Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu Left_bar_bleue0/0 Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu Empty_bar_bleue  (0/0)

Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu    Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu EmptyPtsi 05 Tem. 2010, 10:07

Güzelmiş =) Paylaşım için saol =)

Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anna Kendrick Breaking Dawn hakkında konuştu
» Billy Burke kırmızı başlıklı kız ve breaking dawn hakkında konuştu
» Breaking Dawn Ekibine Yeni Katılanlar Karakterleri Hakkında Konuştu
» Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu
» Peter facinelli nashville'de eclipse hakkında konuştu