Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson:kendime karşı tehditim   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson:kendime karşı tehditim   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert pattinson:kendime karşı tehditim

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert pattinson:kendime karşı tehditim   Left_bar_bleue0/0Robert pattinson:kendime karşı tehditim   Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert pattinson:kendime karşı tehditim   Empty
MesajKonu: Robert pattinson:kendime karşı tehditim    Robert pattinson:kendime karşı tehditim   EmptySalı 06 Tem. 2010, 19:42

Eclipse bu yaz gösterime girecek ve breaking dawn şimdiden yapım aşamasında. bu acele neden?
Prodüksiyonda büyük bir problem var:aktörler gitgide yaşlanacaklar.Bu yüzden fazla zamnımız yok ve acele etmekz zorundayız.

yaşlanmaktan bahsetmişken:seni genç gösterecek küçük hileler biliyorsun o zaman
hayır tam tersi, inanılmaz derecede sağlıksız yaşarım- dürüst olmam gerekirse-yaşlanma sürecini kısıtlamak için sadece küçük şeyler yaparım

insanlar seni seks sembolü- rüya adam olarak değerlendiriyor:senin bakış açından neler seksidir
Azdan hiçbirşeye gibi, eğer gerçekten düşünürsem bunu.okulda uzun zaman önce,gerçek bir inektim. bugün söylemem gerekirse ,mazoşist olmaya başladığım
için tehlike altındayım (gülüyor)

milyonlarca kız ve erkek seni izliyor. kendini bir rol model olarak görüyormusun
pek değil, genellikle erkek dostlarıma iyi davranmak isterim aynı şekilde herkeze böyle davransınlar diye.Birçok oyuncu yükselmeye ve diğer insanlara aşağıya bakmaya
meyillidir. bu kariyerde, tam tamına bir başbelası olmak çok kolay .

iki tane ablan var. herzaman seni gerçekliğe geri döndürürlermi?
ah,evet.18 yaşımdan beri bana açıkladılar: eğer saçlarını jöle ile şekillendirmeye başlamazsan o zaman hala bu sıkıcı sade insanlarla birlikte kalırsın dediler (gülüyor)

Annenin her çılgın hikayeye inandığı rapor edilmişti, ki senin durumunda bu coşmuş durumda. onu hergece içmeye gitmediğine yada pairs hilton ile ilişkin olmadığına nasıl inandırıyorsun?
özür dilerim ne ? paris hiltonla hiç çıkmadım. ne yazık ki görüşmeler sırasında aklıma büyüleyici anekdotlar gelmeyince sık sık annemi kullanırım.doğal olarak o hakkımda çıkan hiçbirşeye inanmaz.

Medyanın senin özel hayatını ve twilight filmlerini tanıtmak için birlikte göründüğün çeşitli yardımcı oyuncu aktristlerle ilişkilerini incelemesi hakkında ne düşünüyorsun?
başlangıç olarak bırakın magazinler ve manşetler kendilerini satsınlar.olsun veya olmasın filmler bundan kazanç sağlıyorsa bilmiyorum.ben kişisel olarak,kesinlike yardım etmiyorum (gülüyor)

elini kalbine koy : twilight efsanesi ne yollarda hayatını değiştirdi.
eğer kendini fırtınanın gözünde bulursan,sen etrafta olan biteni yargılayacak pozisyonda değilsindir.belki bunun üzerinde düşünmeye 2-3 sene içinde müsait olabilirim.Şuanda herşeyin bir supernova gibi
olduğunu hissediyorum. Bir film çektik sonra da diğerini ve fenomen büyüdü .. büyüdü....ve ben şimdi 20 bin çığlık atan hayranın önünde duruyorum ve kime bağırdıkları hakkında en ufak bir fikrim yok.
Sanırım benim için ne anlama geldiklerini farketmek için hala biraz daha uzun zaman alacak.

Genç kızların sana çığlık atmalarından yada senin tarafından ısırlmaktan nasıl kaçabiliyorsun
bu histeri bazen tehlikeli olabilir, ama kişisle olarak henüz hiçkimse y-tarafından bir zara gelmedi bana. sadece bir kere,little ashes'i çekerken bir sapığım vardı, herzaman beni apartman girişimde bekleyen biri.

geçen yaz remember me 'yi new york'da çektin.orada etkilenmeden kalabildinmi?
pek değil. new york'da bu neredeyse imkansız.sadece küçük bir proje olmasına karşın binlerce insan setin etrafında bekleşti.

Etrafta tanınmadan dolaşabileceğin bir şehir varmı ortalarda ?
Bunun olduğu tek yer şimdi tokyo. Kısa bir süre içinde oraya taşınmayı düşünebilirim. (gülüyor)

gelecekte bu anormal durumlar için birşeyler yapma planların varmı?
buna karşı gerçekten hiçbirşey yapamam,ondan başka sırayla normal bir hayat yaşamak için kendimi halkın gözü önünden tamamen çekmem gerek.ama bu ufak hoşnutsuzluk bedeline değermi bilemiyorum.
demek istediğim, eğer bu aşırı dikkat çekme geldiği gibi çabucak giderse. sonrasında bu beni hiçte rahatsız etmez.

hangi durumlarda farklı görünüyor ,hayatın ne kadar sıradışı görüntüleniyor
gerçekten acaip olduğu zaman ,ne zaman arkadaşlarımı ziyaret etmek istesembunu yapmak için bir bodyguard'a ihtiyacım oluyor.

Arkadaşların görüntüden hoşnutlarmı?
hayır, çoğu şaşayı ve bütün meseleyi sevmiyor .bu onları hiçbir şekilde etkilemiyor. benide etkilemiyor bu arada.

Geri dönmek için en çok kıvrandığın yer neresidir, eski hayatına baktığında.
Bu fantastik ,eski londra dairem vardı soho'da. çatıya tırmanabilirdiniz ve şehre karşı harika bir manzarası vardı. neredeyse her gün oradaydım,şarkı çalar ,yazardım ve onlara katılmaya çalışırdım.

Breaking dawn bittiğinde gelecek için ne planlıyorsun?
Bundan sonra ne yapmak istediğimi seçmek o kadar kolay değil. çünkü twilight başarılıydı ve para getiriyordu,felç olmuşsunuz gibi hissediyorsunuz.bu korkuyu varediyor,eğer o yanlış adım atarsa biri kaybedilebilir.
sıradaki filmin başarısız olması surumunda herkez şöyle diyecek: gördünüzmü, o sadece tek atımlık mucizeydi. bu nedenle izlenim çok önemli

çeviri:paramore
kaynak:fem.com

kaynak:twilightfantr.com

Robert pattinson:kendime karşı tehditim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Robert'a Karşı!
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar
» Robert Pattinson
» Robert Pattinson'la 8 dakika
» En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi