Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'

5 posters
YazarMesaj
bulik
Moderatör
Moderatör
bulik

Paylaşım Gücü : 344
Lakap : Lakaplardan hoşlanmam xD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' Left_bar_bleue0/0Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' Empty_bar_bleue  (0/0)

Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' Empty
MesajKonu: Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'   Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' EmptyÇarş. 15 Eyl. 2010, 10:43

Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' 58568_304064219976_84091954976_1062629_2905539_n

Twilight senaristi Melissa Rosenberg iki bölümlü Breaking Dawn uyarlamasının kitaptaki kadar açık saçık olmayacağanı söyledi.

Los Angeles Times'a konuşan Rosenberg,Stephenie Meyer'ın son kitabı Breaking Dawn'ın tartışmalı olan -cinsellik ,kanlı bir doğum ve kurtadam Jacob'ın Bella Swan'ın çocuğu Renesmee'ye "mühürlenmesini" içeren sahnelerini yumuşatabileceğini ima etti.

"Hayran sitesinde,Facebook'ta tüm yorumlar filmin +18 olması gerektiğini söylüyor.Doğum sahnesini göstermelisiniz!Kan,bağırsaklar ve cinsellik!Bana göre bunları izlememek daha ilginç.Bilirsiniz,doğumu görmeden doğurabilirsiniz...bu yaşanan tecrübenin daha az merak uyandırdığı anlamına gelmez." dedi.

Rosenberg Bella'yı kitaptakinden daha korkunç göstermeye çalıştığını ekledi."Edward'ın sahip olduğu fiziksel güce ve diğer şeylere sahip değil.Karakter fiziksel açıdan savunmasız ise onu nasıl güçlü yapabilirsiniz ki? Amaç ona biraz daha tahammül etme ve diğer güçleri vermek.O gerçekten bir rol modeli."

Kristen Stewart'ın filmdeki yerinden bahsederken Rosenberg onun harika olduğunu ve bu yüzden filmi yönetmek için Bill Condon'ı seçtiklerini söyledi.
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' Left_bar_bleue0/0Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'   Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' EmptyÇarş. 15 Eyl. 2010, 13:16

Ya yalan olsun bu haber öyle şey mi olur aaaa kızdım şuan şeytan
Galiba beklemediğimiz bişey çıkıcak ortaya ağla pale
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'   Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' EmptyÇarş. 15 Eyl. 2010, 19:00

hayıııır yha neden böyle bir şey yapıyorlar ki ne demek doğumu görmeden doğurabilirsin saçmalıyorlar biz o dönüm noktası olan sahneleri görmek istiyoruz ne yani kapının arkasından Bella'nın çığlılarıyla kemiklerinin kırılma sesleri ve sonra bebeğin suratının yakın plan çekimi arka fonda da Bella'nın tekleyen kalbinin sesi eşliğinde mi bitecek ilk film affraid yo yo yooo böyle olamaz şahsen ben o vahşeti an be an görmek istiyorum Mad sanırım şu Esme Adasınndaki sahnelerde de uzaktan adayı şöyle bir gösterecekler uzaktan görünüşünde de iki silüeti suya dalarken göreceğiz Mad mühürlenmenin nesi varmış onu anlayamadım açıkçası dil ayh yazarken bile sinirlendim şeytan daha filmi çekmeye bile başlamadılar ama şimdiden içimde kötü bir his var umarım yanılıyorumdur ve umarım bazı dönüm noktası olan sahneleri gösterirler Mad
! яocKqiяL !
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
! яocKqiяL !

Paylaşım Gücü : 611
Lakap : hanNibaL

MesajKonu: Geri: Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'   Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 11:36

Mss.PATTİNSON demiş ki:
Ya yalan olsun bu haber öyle şey mi olur aaaa kızdım şuan şeytan
Galiba beklemediğimiz bişey çıkıcak ortaya ağla pale

Katılıyorum sana...
ağla ağla ağla
Olur mu öyle şey yha...
Kitapta nasılsa öyle... kural kural kural
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'   Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak' EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:30

simyaci demiş ki:
hayıııır yha neden böyle bir şey yapıyorlar ki ne demek doğumu görmeden doğurabilirsin saçmalıyorlar biz o dönüm noktası olan sahneleri görmek istiyoruz ne yani kapının arkasından Bella'nın çığlılarıyla kemiklerinin kırılma sesleri ve sonra bebeğin suratının yakın plan çekimi arka fonda da Bella'nın tekleyen kalbinin sesi eşliğinde mi bitecek ilk film affraid yo yo yooo böyle olamaz şahsen ben o vahşeti an be an görmek istiyorum Mad sanırım şu Esme Adasınndaki sahnelerde de uzaktan adayı şöyle bir gösterecekler uzaktan görünüşünde de iki silüeti suya dalarken göreceğiz Mad mühürlenmenin nesi varmış onu anlayamadım açıkçası dil ayh yazarken bile sinirlendim şeytan daha filmi çekmeye bile başlamadılar ama şimdiden içimde kötü bir his var umarım yanılıyorumdur ve umarım bazı dönüm noktası olan sahneleri gösterirler Mad
aynen şeytan

Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rosenberg: 'Breaking Dawn açık saçık olmayacak'
» Breaking Dawn -- Şafak Vakti
» Melissa Rosenberg “Breaking Dawn büyük bir mücadele olacak”
» Melissa Rosenberg "Breaking Dawn" Hakkında Bilgi Verdi
» Rosenberg: "Breaking Dawn hakkında söylediklerim yanlış anlaşıldı."