Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor...

4 posters
YazarMesaj
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... Empty
MesajKonu: Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor...   Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... EmptyPerş. 20 Ocak 2011, 17:56

Kristen Stewart,Yeniden Alacakaranlık’taki Karakteri Bella Swan Olmanın Okula Geri Dönmek Gibi Hissettirdiğini Söylüyor.
Alacakaranlık fanları,Kristen’ın (bildiğiniz gibi vampir efsanesinden) saç çekmeleri,dudak ısırıkları,mahçup halleri yerine aktris’in spor sarı saçlarıyla ve heykel gibi oyulmuş kaşlarıyla, iyi bir yetişkinin savunmasızlığı ve kendine güveniyle hiçbir yerde bulunmayanlarla bu ayın Vouge’unda doğruca kameraya bakışları için önceden uyarılıyor.Ve dergiyle röportajda Kristen için Şafak Vakti’nin çekimlerinde ve Bella Swan’ı arkasında bırakmanın neler getirdiği hakkında bir şeylerimiz olduğu kesin.
Dünyanın en ünlü vampir gelinini oynadıktan yıllar sonra Kristen büyük değişiklikler görmüş-muhtemelen sonsuza dek özel hayatının tamamıyla yok olacağını.
“Bunun güzelce koyulmasının yolu yok.”diyor.”Alışveriş merkezine bile gidemiyorum.Sıkça dışarıda olamamak beni rahatsız ediyor.Ve de bir daha asla yeniden ‘herhangi bir kız’ olmayacak olmam.herhangi bir yerde sadece herhangi bir kız olmak,gitti.”
Ama ağır şöhretine rağmen,ciddiye alınmış olarak çalışmak zorunda olacağını biliyor-bir sonrakinde ne olacağının önemi yok.”Şu noktada bu ‘Alacakaranlık kızının ne yaptığını göreceğiz.Hadi nasıl farklı olmaya çalıştığını görelim.’gibi görünüyor.”diyor.
Aktrisin bunu kolaylaştırmak için hiçbir planı yok,yine de ”Aşırı derecede hırslı olmayı ben seçtim,ve eğer bunun gibi bir şeyler yapamazsam,bunu yapıyor olma istemem.”
Ve Kristen zaten Alacakaranlık filmlerinin yarattığı şöhret balonundan çıkarak en iyisini yaptı;
“Welcome To The Rileys”de onu genç bir striptizci ve ”The Runaways”te bir rock ikonu olarak gördük,çekimleri şu sıralar hala devam eden Jack Kerouac’ın “On The Road”u merkezli bir filmi var.Bu arada Bella rolüne geri dönmek bir adım geri gitmiş gibi hissettiriyor-o bunu “okula geri dönmek gibi” diye tanımlıyor.
“Alacakaranlık başka bir canavar.” diye açıklıyor,Bella hakkında konuşur gibi,”Bu noktada bir sürü insanın psikolojisinde gömülü bir karakter.”.Ama kitapları hayata geçirmenin yıllar boyu süren sürecinin sonunu gördüğünde Stephenie Meyer’ın çıkardığı işin sıkı hayranlarından biri olduğunu düşünüyor.
“Bu,kafamın içine daha önce olduğundan daha fazla girmeye başlıyor çünkü bu son ve çok uzun bir yol.”diyor.”Sadece kitapların fanlarından biri olarak mutlu olmak istiyorum. Başka kimseyi umursamak zorunda değilim.”

Kaynak:MTV
Çeviri:MeRvE
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... Left_bar_bleue0/0Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor...   Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... EmptyPerş. 20 Ocak 2011, 18:30

”Alışveriş merkezine bile gidemiyorum.Sıkça dışarıda olamamak beni rahatsız ediyor.Ve de bir daha asla yeniden ‘herhangi bir kız’ olmayacak olmam.herhangi bir yerde sadece herhangi bir kız olmak,gitti.”
hıhı koptum hıhı
Paylaşım için teşekkürler sevgi sevgi
Edward-Bella manyağı
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Edward-Bella manyağı

Paylaşım Gücü : 161

MesajKonu: Geri: Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor...   Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... EmptyPtsi 02 Mayıs 2011, 17:30

Mss.PATTİNSON demiş ki:
”Alışveriş merkezine bile gidemiyorum.Sıkça dışarıda olamamak beni rahatsız ediyor.Ve de bir daha asla yeniden ‘herhangi bir kız’ olmayacak olmam.herhangi bir yerde sadece herhangi bir kız olmak,gitti.”
hıhı koptum hıhı
Paylaşım için teşekkürler sevgi sevgi

Evet,gerçekden zor olmalı.Şimdi dışarıya çıksa fanlar ona izin vermezler.İlgi kısmı biraz eylenceli.Ama onur verici o zaman olur ki,diğerleri gibi herhangi biri oldukda sana hayran olsunlar.Bence en büyük şeref bu. yuppi
Paylaşım için çok tşk ,canım
.
vamp_girl
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
vamp_girl

Paylaşım Gücü : 316
Lakap : vampgirl_deli kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... Left_bar_bleue0/0Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor...   Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor... EmptyPaz 08 Mayıs 2011, 08:51

onun yerinde olmak için delirenler bile var

Kristen Yeniden Bella Olmak Hakkında Konuşuyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S.Meyer ‘Alacakaranlık Efsanesi :Tutulma’nın Yeniden Çekimleri/Geliştirmeleri Ve Ev Setleri Hakkında Konuşuyor
» Ashley Kristen hakkında konuşuyor...!!
» Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!
»  Kristen Stewart Çocukluğu Hakkında Konuşuyor
» Peter Rob,Kristen Ve Taylor Hakkında Konuşuyor