Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris'in Vouge Röportajı... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris'in Vouge Röportajı... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kris'in Vouge Röportajı...

YazarMesaj
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Kris'in Vouge Röportajı... Empty
MesajKonu: Kris'in Vouge Röportajı...   Kris'in Vouge Röportajı... EmptyPtsi 24 Ocak 2011, 17:01

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kristen Stewart Vogue 2011 Şubat sayısı için dergiyi aydınlattı.
20 yaşındaki aktris dergiye normal gitmeyen rolünü, Bella'ya bağlanmanın nasıl hissettirdiğini ve onun, onun için para kazanma planını anlattı.
Onun giden rolleri için: "Çok fazla hırslı olan şeyleri seçerim ve eğer bunun gibi şeyler yapamazsam, bunu yapıyor olmak istemem"
Onun para kazanmasıyla ilgili gerçek birşeyler üzerine: "Hiçbir zaman birisinin gerçekten zengin oldugunu duymadım, ilk soru "Bununla birşey yapıyor musun? Sadece bunun üstüne mi konuyorsun?" O dikkatli,stratejik oldugunu düşünüyor. Parasının kendisi için nasıl iyi kullanacağı hakkında bir planı var; evlerinin yarısına kadar iletişim ağı kurarak yardım isteyenlere yardımcı olmak ve kendi ayakları üstünde durmak. "Bu şaşırtıcı olucak. Şuanda bağlandığımı hissettiğim şey bu."
Bella Swan'a bağlı olmak üzerine: O,bu noktada pek çok insanın ruhuna yerleşen bir karakter. O kafamın içine daha fazla girmeye başlıyor çünkü bunun sonunda ve buraya kadar çok yol kattetti. Ben sadece kitabın hayranlarının mutlu olmasını istiyorum. Başka kimse zorunlu olarak umrumda değil."

Kaynak:Facebook

Kris'in Vouge Röportajı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» krisin new moon galasındaki görünmeyen ayakkabısı
» GGA Röportajı
» Rob, Joy Magazine Röportajı..
» EW Röportajı Tamamı..
» kriss GOGİRL röpörtajı