Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

EW Röportajı Tamamı.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

EW Röportajı Tamamı.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EW Röportajı Tamamı..

3 posters
YazarMesaj
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
EW Röportajı Tamamı.. Left_bar_bleue0/0EW Röportajı Tamamı.. Empty_bar_bleue  (0/0)

EW Röportajı Tamamı.. Empty
MesajKonu: EW Röportajı Tamamı..   EW Röportajı Tamamı.. EmptyC.tesi 30 Nis. 2011, 09:00

''Fanlar Edward ve Bella'nın evlenmelerini ve düğününü görmek için yıllarca bekledi.

''Hayatım boyunca yaptığım en havalı/harika şeydi!'' diyor Stewart.

''Sete gidip tüm castı bir arada herkesin kendi payına düşeni yapmak için çabaladığını gördüğümde orada çok büyük bir anlam vardı. O an benim için çok mükemmeldi! Bu gerçekten çok duygusaldı. Onlara kesinlikle minnettar olmamız gerektiğini hissettim.''

Fakat çekimler her zaman o kadarda sakin değildi tabii.Part1 ve part2'nin Oyuncuları ve yönetmeni EW'ye karışıklığın verdiği eziyetin, sık sık yapmaları gereken çekim seyahatlerinin çok zor olduğunu ve bu filmlerin diğerlerinden daha karanlık daha kanlı; yargıya göre daha çok kutuplaştırılmış olduğunu söylediler.İzleyiciler Twilight kitaplarıyla hala olgunlaşamamışlarsa bu 2 filmle hızlı bir olgunlaşma yaşayacaklar! (demek istediği o kadar açık şeyler göreceklerki istemedende olsa yaşlarının büyüdüğünü hissedecekler).

''Daha güçlü ve daha etkili şeyler gösterebilmek için doğum sahnesi olsun sevişme sahnesi olsun hiçbirşeyi atlamadan herşeyi çektik'' diyor Bill Condon.

''Dünyada bu serinin rahatsız edici olduğunu düşünenleri bu filmleri izledikten sonra görmek çok ilginç olacak''diyor.

Kendi bölümü için sahnelerin kitaptan daha dürüst/doğal bir grafikte olmasını diliyor Stewart. ''Bu sanki gerçekten bir aşk sahnesiymiş gibi hissettiriyo, zorunlu olarak yapılan bir vampirlik değil gibi.''

Ama vahşi bebek doğumu, Reneesme!

''Bu çok komik çünkü +13 getirildiğinde herkes sex sahnelerini düşünmeye başladı. Doğum sahnesi oldukça etkileyici, Bunun gerçekten bir darbe indirdiğini yüzümden bile hissedebildim. Ama ne olabilirdi? Şok edici ve garipti. Çünkü kitapta ne yazıldıysa aynen öyle çekildi! Ve ben ağzımdan kan kusmayı sevdim sanırım.''

Jacob'ı oynayan Taylor Lautner kurt süresinin bir üyesi olmanın herhangi bir ayrıcalığı olmadığını söyledi.

''Herkes bana lens bile takmak zorunda olmadığım için sızlanıp duruyor. Bembeyaz bir makyaj yapmak zorunda değilim, peruk takmak yada öyle herhangi birşey yapmak zorundada değilim. Bana sızlandıkları/söylendikleri zaman şöyle diyorum ''Dondurucu soğukta ve yapmurda t-shirt giymeyen tek kişi benim tmm mı? Ben vademi New Moon ve Eclipse'te yeterince doldurdum!''diyor Lautner.

Part 2'de Reneesme'ye mühürlenmesi hakkında: ''Sette defalarca kez Stephanie'nin yanına gidip ''Bu mühürlenme olayını tam olarak açıklayabilir misin?'' diye sordum. Bu mühürlenme olayı benim için hala çok kafa karıştırıcı. Yani bu konuda bana hiçbirşey sormayın!

''Kitapları okuduğumda kendime '' Bu nasıl bir film olabilir ki?'' diye sordum'' diyor Jacob'ı oynayan Taylor Lautner.

''Herkes bu filmin şuana kadar yaptığımız her işten çok daha farklı hissettireceğini söylüyordu.' 'diyor 21 yaşındaki Bella'yı oynayan Kristen Stewart.

''Gerçek şu ki ben orada hamile bir şekilde oturuyordum. Bu şey gibiydi ''Wow! Biz şuan gerçektende bir Twilight filmimi çekiyoruz?''

Robert Pattinson'da buna katılıyor, Bu filmi anlatmak için kelimeleri kullanma yeteneğini kaybediyor bir anda :

''Bu çok çok çok çok acayip! Orada sadece...Yani...Demek istediğim..Orada kesinlikle...umm..çok ilginç ve tuhaf şeyler oluyor.''

Senarist Melissa Rosenberg ''Bu film kesinlikle serinin kalkışı/yeniden doğuşu. İlk 3 kitap aşk üçgenini işliyordu ve romantiklikle işlenen ilişkiler yaş koşulu getiriyordu bir nevi. Ama Breaking Dawn kesinlikle tam bir yetişkin filmi.''

Bill Condon'da buna katılıyor : ''Daha güçlü ve daha etkili şeyler gösterebilmek için doğum sahnesi olsun sevişme sahnesi olsun hiçbirşeyi atlamadan herşeyi çektik.Dünyada bu serinin rahatsız edici olduğunu düşünenleri bu filmleri izledikten sonra görmek çok ilginç olacak.'' diyor.

Kendi bölümü için sahnelerin kitaptan daha dürüst/doğal bir grafikte olmasını diliyor Stewart.''Farklı bir yöndende bazı sahnelerin çekilmesini mümkün kılabilecek herhangi bir yol yok gibi gözüküyordu.'' diyor Stewart.

Stewart'a filme 18 yaş sınırlaması gelebilme ihtimali hakkında hiç düşünüp düşünmediği sorduğumuzda gülüyor ve ''Bunu hergün düşünüyorduk!''diyor.

Ama vahşi bebek doğumu,Reneesme!

''Bu çok komik çünkü +13 getirildiğinde herkes sex sahnelerini düşünmeye başladı. Doğum sahnesi oldukça etkileyici, Bunun gerçekten bir darbe indirdiğini yüzümden bile hissedebildim. Ama ne olabilirdi? Şok edici ve garipti. Çünkü kitapta ne yazıldıysa aynen öyle çekildi! Ve ben ağzımdan kan kusmayı sevdim sanırım.'' diye anlatıyor Stewart.

Pattinson: ''Balayı sahnelerine bayıldım; çünkü o sahneler Bella ve Edward'ın ilişkilerinin en büyük dönüm noktasıydı.''diyor.

Bella'nın hamileliği diğerleri arasında birçok münakaşaya yol açsada olduğundan daha yanıltıcı nedenleride vardır.

''Hamilelik sahnelerini yazmak benim için çok zor bir noktaydı. Çünkü ben tam bir KÜRTAJ KARŞITIyım! Ama doğrusu şu ki Twilight kesinlikle kürtaj tartışmalarının yaşandığı bir savaş meydanı olmayacak. Senaryo yazımındaki ilk adımın bir çocuğa sahip olmanın bir seçim olduğunu anlatmaktı. Siyasi bir tartışmadan daha fazla, Bella'nın seçimi ve açıkça bunu bir şans olarak kabul etmesiydi.''

Çekim bittikten sonra neredeyse tüm sahneler dehşet ve kan doluydu!

Breaking Dawn castından bir üye (Kristen'dan bahsediyor) ise en beğendiği çekimin düğün sahnesi olduğunu söylüyor : ''Hiç bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim bu sahneden. Ama...Sanırım bu hayatım boyunca yaptığım en havalı/harika şeydi!''

''Düğün sahnesinin çekildiği gün sete gidip tüm castı bir arada herkesin kendi payına düşeni yapmak için çabaladığını gördüğümde orada çok büyük bir anlam vardı. O an benim için çok mükemmeldi! Gerçeklik payından baktığımda bu gerçekten çok duygusaldı. Onlara kesinlikle minnettar olmamız gerektiğini hissettim. Sanki onlara geldikleri için teşekkür edecek gibiydim.'' diyor Stewart.

Lautner için Jacob ve Bella'nın resepsiyondaki hem acı hem tatlı olan dansları bir düğün gibi yakıcı ve dokunaklıydı!

''Sahnenin bu kadar can yakıcı derecede dokunaklı olmasını hiçbirşekilde engelleyemedik. Son günün bu kadar acı vereceğini tahmin ediyordum...ve tahminim doğru çıktı.''

Ve şimdi...Breaking Dawn'da bitti...Tüm cast kendi ayrı yollarına gidebilir artık.

Sadece Stewart ve Pattinson değil tüm starlar tüm bu yıllarda çok yakınlaştılar.

Pattinson sevimli bir mütevazilikle rol arkadaşlarından bahsediyor.''Bu insanlarla çok zaman geçirmek...Onlara benziyorsunuz bu gerçekten hoş.Aramızda tutkal var! Belkide aynı kıyafetleri giyip aynı makyajı yapıp aynı lensleri takmamızdan kaynaklanıyordu''diye bir espri yapıyor.

''Taylor hariç tabiiki! O böyle şeyler yapmak zorunda değildi! Hele bu son filmde hiçbir güçlük yaşamadı. O hep bir kurttu!''diyip tekrar gülüyor Pattinson. ''Ama o da bir bebeğe aşık olmak zorundaydı....Aman Tanrım! Taylor'ın bir bebeğe aşık olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum!''

Lautner Pattinson'ın kendisi hakkında söylediklerini öğrenince ''Aman Tanrım...Her zamanki -Robert- işte...Herkes bana lens bile takmak zorunda olmadığım için sızlanıp duruyor. Bembeyaz bir makyaj yapmak zorunda değilim, peruk takmak yada öyle herhangi birşey yapmak zorunda da değilim.Bana sızlandıkları/söylendikleri zaman şöyle diyorum
''Dondurucu soğukta ve yağmurda t-shirt giymeyen tek kişi benim tmm mı? Ben vademi New Moon ve Eclipse'te yeterince doldurdum!''diyor Lautner.

''Rob, benim için en büyük süprizlerden biriydi. Demek istediğim; onu tanımak.''diyor Bill.

Bill , Pattinson'ın gitgide 3 filmdir oynadığı karaktere benzediğini söylüyor.

''Onunla biraz zaman geçirdiğinizde şöyle diyorsunuz: 'Aman Tanrım! Umarım o akıllı ve komik çocuğu sen oynuyorsundur.'.Taylor kesinlikle tamamen doğal bir çocuk! Sanki tamamen sizi eğlendirmek için doğmuş gibi

...Ve Kristen...''deyip gülüyor. ''Onun için sadece şunu söyleyebilirim: dev gibi kocaman bir yeteneğe sahip! Bence Kristen yeteneği kendi oyuğundan taşan sayılı insandan biri. Ama etrafındaki kariyer kalıbı onun kim olduğunu göstermeye yetmiyor.''

Stewart filmin bitmesinden mutlu ama en çokta bu filmi doğru düzgün yaptıkları için mutlu!

''Bu zaman çerçevesinde edindiğim deneyimden fazlasıyla memnunum! Sanki birşeyin başından sonuna doğru gidiyorduk ve esir edildik gibi hissediyordum.Hangi kahrolası bunun nasıl ortaya çıktığını biliyor, ama bu sadece nasıl hissettiğim! Çok yüksek bir faturanın sonuna geldik, ve tüm mesele mutluluğa/rahatlığa ulaşmaktı.'' diyor Stewart.
EW Röportajı Tamamı.. 224643_221188231229630_114072098607911_1052923_560097_n
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: EW Röportajı Tamamı..   EW Röportajı Tamamı.. EmptyC.tesi 30 Nis. 2011, 19:32

offf hakikaten bu da bitiyor Sad zaten bu tarz tüm seriler de bitiyor böhüüü ağla
Edward-Bella manyağı
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Edward-Bella manyağı

Paylaşım Gücü : 161

MesajKonu: Geri: EW Röportajı Tamamı..   EW Röportajı Tamamı.. EmptySalı 03 Mayıs 2011, 17:35

Onları anlıyorum...Kim bilir ne zorluklarla çekmişlerdir filmi?!
Paylaşım için tşk

EW Röportajı Tamamı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flaunt magazin dergisinin kapağının tamamı
» GGA Röportajı
» Rob'un Radyo Röportajı
» HitFix Röportajı:
» Rob, Joy Magazine Röportajı..