Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz Scene Magazine 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz Scene Magazine 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz Scene Magazine

3 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan Lutz Scene Magazine Left_bar_bleue0/0Kellan Lutz Scene Magazine Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan Lutz Scene Magazine Empty
MesajKonu: Kellan Lutz Scene Magazine   Kellan Lutz Scene Magazine EmptyPerş. 02 Haz. 2011, 19:41

Kendi jenerasyonundan neredeyse 40 aktör, David Simon’un 2008 yılında HBO kanalında yayınlanan “Generation Kill” dizisinde göründü. Kellan Lutz, büyük alkış toplayan mini dizide Irak’taki bir çatışmada ölen bir denizciyi canlandırıyor. “Bu benim için kesinlikle çok ilgi çekici bir projeydi; çünkü benim erkek kardeşim de bir donanma subayı.”dedi Baton Rouge’daki The Loft’ta konuşma şansı bulduğum Kellan Lutz. “Afrika’da 7 ay bulundum ama bu benim 5 yıl yaşlanmama sebep oldu. Orada Alex, James Ransone, Billy Lush gibi bir sürü süper insanla çalışma ve dostluk kurma şansım oldu.” Birçok mini dizide meşhur olan yetenekli oyuncu, dizi sonrasında ortadan kaybolurken Kellan Lutz ve rol arkadaşı Alexander Skarsgard için durum böyle olmadı. Dizideki 7 ayın ardından Skarsgard, True Blood’da; Kellan ise Twilight’ta yer aldı.

“Bütün yaptığımız vücut çalışmak ve yüksek proteinli bir diyet uygulamaktı. Sabahları 16 tane yumurta yiyordum. Bu benim Twilight’taki iri cüsseli Emmet olmamda da faydalı oldu. Alex ile çalışmak gerçekten çok eğlenceliydi. Sonrasında ise ben Twilight’ta; o ise True Blood’da yer aldı. Onunla gerçekten gurur duyuyorum. O gerçekten müthiş birisi ve ben de Generation Kill ekibinde yer aldığım için çok şanslıyım.”

Twilight’ın başarısı öyle kuvvetli oldu ki Kellan ve ekipteki herkes bir gecede kendisini Statosfer’de buldular. Her ne kadar Emmet rolü Kellan’ın herkes tarafından tanınmasını sağlasa da ebedi Superman olan yetenekli aktör Christopher Reeve kadar da ünlü olmadı. Bu da Kellan’a özgürlük sağladı. “Bu gerçekten inanılmaz bir süreçti. Birden kendimi oyunculuğun içerisinde buldum ve bunun tutkulu bir şey olduğunu fark ettim; bu benim için bir yerde hobi gibi. Gerçekten süper bir menajerim var. Onunla hem çok yakın arkadaşız hem de aynı hayalleri paylaşıyoruz; parayı ve şöhreti önemsemiyoruz. Daha sakin durup kariyerimi planlamak istiyoruz.”

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

“Twilight filmlerinde yer aldığım için gerçekten çok şanslıyım; çünkü baştan beri birden fazla film olduğu belliydi. Bu sayede gidip birkaç bağımsız filmde oynama lüksüm olabildi. Drama, komedi, korku, romantik komedi ya da aşk hikayesi yapabilirim. Zayıf ve güçlü yönlerimi biliyorum. Örneğin çok iyi ücreti olsa da öğrenci konseyinde yer alan bir erkeği ya da spor delisini ya da hazırlık sınıfı öğrencisini canlandıramam. Çünkü zaten herkes beni öyle görüyor. Ben biraz daha farklı şeyler yapmak istiyorum. Savunmasız, güçsüz ya da dayak yiyen birisini canlandırmak benim için zor olur; benim bu roller için seçilmem de çok zor ama işte yapmak istediğim bu tarz şeyler.”

Planlamalar karşılığını verdi. Kellan’ın Twilight serisinin son filmi olan Breaking Dawn’ın her iki bölümünün de çekimlerini gerçekleştirdiği Louisiana’da ilk film çekimleri değil. Birkaç ay önce başrol oynadığı iki filmin çekimlerini yaptı. Baton Rouge’da aksiyon macera filmi “The Killing Game”’in çekimlerini yaparken New Orleans’ta da romantik komedi “Love, Wedding, Marriage” için kamera karşısına geçti.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

“Aynı anda iki filmi çekmek, benim oyunculuk kariyerimdeki en inanılmaz anlardan birisiydi Burada üç gün çekim yapıp ardından 6 saatlik yolculuğun ardından New Orleans’a gidip takım elbiseler içerisinde2 gün boyunca “Love Wedding, Marriage” çekimlerini yapmak. Ardından tekrar buraya dönüp protezler içerisinde her tarafımın kanlanması ve dövüşmek. 33 gün boyunca çalışmadığım tek bir gün bile olmadı.” diyor ve ekliyor “Her iki filmde de başroldeyim. Bundan çok keyif alıyorum; çünkü daha önce böyle bir imkanım olmamıştı. Birbirinden bu kadar farklı iki projede yer almak gerçekten çok zorlayıcıydı ama başardım. Daha önce kendimi bu kadar enerjik hissetmemiştim. Birçok gün sadece 3 saatlik uykuyla günü geçirdim.”

“Kellan tam bir lezzet.” diyor “The Killing Game” filmindeki yaraların yapılmasından sorumlu olan Illusion Studio’nun makyözü Lauren Thomas. “Her ne kadar devam eden bir başka filmi daha olsa da her zaman sete ilk giren, son çıkan oldu. Tüm süreç boyunca tam bir centilmen olarak davrandı. Bitkin düştüğünü biliyordum ama hiçbir zaman bunu göstermedi.”

“”The Killing Game”, bir yerde “The Running Man” ile “Gladiator”un karışımı gibi” diyor Kellan ve devam ediyor “Sam Jackson yeni nesil Caesar’ı canlandırıyor; bense “Running Man”vari bir şekilde savaş alanında ölümüne bir mücadele içerisine giren gladyatör gibiyim.” “Love, Wedding, Marriage” isimli romantik komedide ise Mandy Moore’un canlandırdığı evlilik danışmanı Eva ile yeni evlenen Charlie rolünde karşımıza çıkıyor. Bu film sayesinde Kellan, yönetmen Dermot Mulroney’i de çalıştığı yönetmenler listesine katma imkanına sahip oldu

“”Evliliğin ilk 6 ayını balayı kıvamında geçirmek isteyen tipik yeni evli bir erkeği canlandırıyorum. Yeni evli ve zamanının tamamını karısıyla geçirmek isteyen birisini” diyor ve ekliyor Kellan “Bu benim için zor bir filmdi. Kendi karakterim çok sakin olduğundan çok uğraşmam gerekmedi.”diyerek kendi karakterinin rahatlığını gösteriyor. “Dermot gibi bir yönetmenle çalışmak süperdi. Sanırım çalıştığım en iyi yönetmenlerden birisi. O kadar iyi ve çalışılması rahat birisi ki..”

“Breaking Dawn”, “Love, Wedding, Marriage” ve “The Killing Game”in yanı sıra Kellan, “Meskada, A Warrior’s Heart and Immortals” filminde Yunan Tanırıs Poseidon’u canlandıracak. Kariyeri kendisini sürekli olarak meşgul tutarken o da kendi önem verdiği şeyler için zaman yaratmak için özenli davranıyor.

“”Asistanım Richard ve ben New Orleans’a gidip evleri yok olan kişiler için yeniden yerleşim alanları inşa eden inanılmaz bir organizasyon olan St. Bernard Project’te çalıştık. Biraz boya badana ve odun kesme işi yapmamız gerekti. Bir ev kaybetmek hem psikolojik hem de ruhsal açıdan kişinin birçok travma yaşamasına sebep olduğundan bir de bu tarz yardım programları var. Zamanım olduğunda bu şekilde değerlendirmek gerçekten çok güzel. Hem Louisiana, hem New Orleans hem de şimdi Baton Rouge’da çalıştığım için çok şanslıyım; çünkü oraya gidiş yolu sadece 1 saat sürüyor ve günübirlik gidip gelebiliyorum. ”

Generation Kill için Afrika’da bulunduğu süre içerisinde, gelişmekte olan ülkelerin en büyük problemlerinden olan temiz su konusunda da farkındalık kazandı. “Matt Damon tarafından başlatılan water.org için çalışmaya başladım. Bu proje Afrika’ya temiz su getirmeyi hedef alıyor.” Birçok aktör kendisine uygun düşen kurumsal insani projelerde yer alıyor. Genç bir çocuk olarak çok büyük bir ailede yetişen Kellan’ın bu ilgisinin gerçek olduğunu düşünüyorum. 25 yaşında olan Kellan Lutz şimdi kendi oyununu oynuyor.

Çeviri: Pisicik13

Kaynak: scenelousiana.com

kaynak: twilightfantr.com
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz Scene Magazine   Kellan Lutz Scene Magazine EmptyCuma 03 Haz. 2011, 20:15

ayh filmlerin hepsini görmek istiyorummm yuppi ayrıca Kellan da cidden çok duyarlı biriymiş gözümde bir basamak daha yükseldi Razz
vamp_girl
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
vamp_girl

Paylaşım Gücü : 316
Lakap : vampgirl_deli kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan Lutz Scene Magazine Left_bar_bleue0/0Kellan Lutz Scene Magazine Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz Scene Magazine   Kellan Lutz Scene Magazine EmptyPerş. 16 Haz. 2011, 19:14

ayy filmlere mutlaka bakmalıyım!!bir de başrolmüş ya çok sevindim Very Happy

Kellan Lutz Scene Magazine
1 sayfadaki 1 sayfası