Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Peter facinelli ile  chat 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Peter facinelli ile  chat 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peter facinelli ile chat

4 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Peter facinelli ile  chat Left_bar_bleue0/0Peter facinelli ile  chat Empty_bar_bleue  (0/0)

Peter facinelli ile  chat Empty
MesajKonu: Peter facinelli ile chat   Peter facinelli ile  chat EmptyPaz 31 Ocak 2010, 21:32

Peter facinelli fanlarla canlı chat yapmış. sorular ve cevapları

en sevdiğin müzik tarzı nedir?

konu müzik olduğunda zevkim çok seçicidir.yani bu benim için çok zor bir soru.
Eminemden elvis presleye herşeyi dinleyebilirim ,yada beatles'a .favori grubum yoktur herşeyden biraz dinlerim.

Eğer kendi karakterin dışında herhangi bir karakteri oynasaydın bu kim olurdu ve neden

Sanırım bu edward olurdu,eğer daha gençseniz edward oynamak için harika bir karakter. Eğer edward'ı oynayamıyorsam babayı oynamaklada oldukça mutluyum . elmanın ağaçtan çok uzağa düşeceğini sanmıyorum

oynamayı hayal ettiğin bir rol varmı ?

gençken herzaman spiderman'i oynamak istemiştim ama bu gerçekleşmedi.
oynamak istediğim birkaç tür var ,western,aksiyon,romantik komedi. yazdığım şeyler var,ve umarım finanse edebilirim ve onları filme dönüştürebilirim

Oyunculuğunda kimden esinlenmiştin?

ilham aldıklarım paul newman ve robert redford'du.Butch cassidy and the sundance kid filmini izledim,bu adamlar oldukça eğleniyorlar gibi görünüyordu ve istediğim şeyin bu olduğuna karar verdim. şimdi ise sean penn'i seviyorum ve yaptığı işleri. gary oldman,oyuncu olarak şaşırtılmayı seviyorum ne alacağınızı asla bilemezsiniz ve onlar aynı rolleri oynamazlar.

team robert mı team taylor'mı?

haha - team robert demeliyim. o benim ailem. taylor'ı severim ama rob herzaman benim oğlumu oynayacak yani ailenin içinde kalmaya devam etmeliyim.
ama şimdiye kadar filmlerdeki oyuncular -bence ikiside çok yetenekli ve ikisinide destekliyorum.

eclipse'de ki kavga sahneleri nasıldı ,hazırlıkları zormuydu?

kavga sahnelerine hazırlıklar sıkıcı bir işti ama eğlenceliydi .çok zevk aldım.çalışmaya gitmek ve eğitim,dövüş kareografileri yapmak çok eğlenceliydi. hazırlanmak için 5 haftamız vardı
yani hergün çok sıkı eğitim aldık.

kaynak:tv.com
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Paylaşım Gücü : 359

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Peter facinelli ile  chat Left_bar_bleue0/0Peter facinelli ile  chat Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Peter facinelli ile chat   Peter facinelli ile  chat EmptyPaz 14 Şub. 2010, 19:33

böyle chat olaylarını keşke daha sık yapsalar Very Happy Very Happy +1 +1 ...
june
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
june

Paylaşım Gücü : 344

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Peter facinelli ile chat   Peter facinelli ile  chat EmptyPaz 14 Şub. 2010, 21:31

haha - team robert demeliyim. o benim ailem. taylor'ı severim ama rob herzaman benim oğlumu oynayacak yani ailenin içinde kalmaya devam etmeliyim.

senin oğlun benim oğlum demektir canım benim sevgi keşke buralardada böyle bir etkinlik olsada sorularımı sorsam ah ahhhhhhhhhh utan

emeğine sağlık canım +1 bravo
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Peter facinelli ile chat   Peter facinelli ile  chat EmptyPaz 14 Şub. 2010, 21:55

june demiş ki:

senin oğlun benim oğlum demektir canım benim sevgi keşke buralardada böyle bir etkinlik olsada sorularımı sorsam ah ahhhhhhhhhh utan

emeğine sağlık canım +1 bravo

baksen Ayça hanıma hıhı hıhı hıhı

hayatım süpersin + puan tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Paylaşım Gücü : 359

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Peter facinelli ile chat   Peter facinelli ile  chat EmptyPtsi 15 Şub. 2010, 15:05

yaa aslında bi kaç yabancı deri falan buların olucağı zaman haberini veriyolar bide twitter da falan "ünlü kişi" xD nin profilinde yayınlıyo şu saate flanca internet bilmemssinden chat yapılıyo faln katılablyruz sadece saat farkı biraz kötü olabilir .... mesela 4tnz.com yanlış hatırlamıyorsam daha bu sitede twilight tan biriyle chat yapılmıştı... tabii ben hepsine üyeyim Very Happy Very Happy

Peter facinelli ile chat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peter Facinelli Yaşlanırsa... =)
» Carlisle CULLEN-- Peter FACINELLI
» Peter Facinelli'den R/K Hakkında
» Peter Facinelli fotoğrafları
» Peter Facinelli ve kızları