Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Yok Edicinin kızı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Yok Edicinin kızı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yok Edicinin kızı

4 posters
YazarMesaj
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Tür : Vampir
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Yok Edicinin kızı Left_bar_bleue0/0Yok Edicinin kızı Empty_bar_bleue  (0/0)

Yok Edicinin kızı Empty
MesajKonu: Yok Edicinin kızı   Yok Edicinin kızı EmptyÇarş. 17 Mart 2010, 19:51

Başlığı okuyanlar Cehnnemde balo geceleri kitabını hatırlayabilri ama lakası yok tek bölümlük bir hikaye benimkisi beğenirseniz + puanlarınız esirgemeyin xD

***** 1.Bölüm*****

"Hadi ama kiminle gideceksin,Mell?" dedi Sara. En yakın arkadaşının bunu ona söylememesine darılıyordu.
Mel "Kimseyle gitmiyorummmmm." dedi.Sara çok şaşırdı." Nasıl Yani Will seni davet etmedi mi? Olamazz."
"Neden olmasın ? Belki başka biriyle gitmek istiyordur.Daha güzel ve meşgul olmayan biriyle ... " Mel gerçekten
Will 'i seviyordu ve onu baloya davet etmesini istiyordu.Son günlerde nedense hep çirkin olduğunu düşünürdü.
Halbuki Kestane rengi saçları, kahverengi gözleri ve alnının tam ortasındaki hilal egzotik bir güzellik oluşturuyordu.
"Sara, kendine bir bak. Alınının tam ortasında parlak bir hilal yok! Ayrıca sen yok edicinin kızı felanda değilsin!
Ayrıca ... " derken Sara sözünü kesti."Tamam, tamam. Anladım. Ama sen hala benim arkadaşımsın.Beş Ay önce alnının
tam ortasına mükemmel bir hilal yerleştirilmiş ve yok edicinin kızı olsanda arkadaşımsın.Veee baloya geleceksin."dedi.
Mel " Offff Sara gelemem ki bugün ava gitmem gerek.Vampirler Efendileri(!) Drakula'yı mezarından kurtarmak
için Nyx'in taşını arıyorlar." dedi. Tam Sara ağzını açıp savunmaya geçecekken Mel onu durdurdu. "Baloya gelmeyeceğim Sara.
Ama her zaman istediğin büyücü kadına gidebiliriz." dedi. Sara bir anda "Meeeeeell canımm arkadaşım." diyerek Mel'in boynuna
sarıldı."Hadi gidelim." dedi. Mel içinden yaa gitmesek desede "Tamam" dedi sıkkın bir sesle.

*****2.Bölüm*****

"Bu korkunç yere geldiğime inanamıyorum."dedi Mel.Sara "Şşşşşt." dedi.O anda büyücü kadın geldi.Elli yaşlarında bir kadındı.
Masanın bir köşesine oturduğunda gözleri hemen hilalime kaydı. Şaşırdığını fark edince "Dö..." dövmem diyecekken kadın
"Yok edicinin kızı" diyerek önümde eğildi.Mel hemen kadını kollarından tutarak kaldırdı. " Buna ne gerek vardı?" dedi.
Kadın "Annen yani yok edici benim en yakın dostumdu."dedi gülümseyerek. "Ta ki tutsak olana kadar" birden hüzünlendi. Mel
gözlerinden yaş geldiğini fark edince hemen göz yaşlarını sildi.Sara hemen " Neyse onu kurtaracağız ama önce işimizi halledelim."
dedi.Hemen kadın tekrar masaya oturarak "Ne istiyordunuz kızlarım?" dedi.
Sara hemen "Beni baloya davet edecek biri var mı? Bunu öğrenmek istiyorum."dedi.
Bir anda kadının gözleri bembeyaz oldu ve titremeye başladı. Sara ve Mel korkmaya başladı.
Kadın tekrar normal haline geldiğinde "Maalesef etmeyecek kızım."dedi.Sara üzülerek başını öne eğdi."Sıra sende Mel" dedi.
Mel bunu hiç düşünmemişti. Ne diyecekti ki? Aklına ilk gelen Will oldu." Sevdiğim kişi bana çıkma teklifi edecek mi?" dedi.
Kadının gene gözleri bembeyaz oldu ve titremeye başladı.Kendine geldiğinde gülümseyerek "Bunun hakkında yorum yapamam." dedi. Mel üzüldü.
Yaşlı kadın "Bir şey içer misiniz?" diye sorunca ikiside hayır anlamında kafalarını salladı. Sonra etrafa bakmaya başladılar bir kafatası görünce
Sara'nın gözleri faltaşı gibi açıldı.Kadın bunu gördüğünde "Mezarlıkta gezinirken buldum." dedi. Sara şaşırmış bir şekilde
"Ne yani siz mezarlıkta mı geziniyorsunuz ? Parklar dururken... " Kadın gülümsedi."Evet..." dedi.O sırada Mel'in kulağına fısıltılar
gelmeye başladı. Kulağını tıkıyor ama gene de duyuyordu. Büyücü bunu görünce hemen anladı. "Fısıltılar mı duyuyorsun?" dedi heyecanlı bir sesle.
Mel şaşkın bir ifadeyle "Evet." dedi."Hemen yardıma gitmelisin.Melekler seni çağırıyor.Şeytanlar bir meleği yakalamış." dedi büyücü kadın.
Mel daha da şaşırdı." Nee ben vampirleri öldürmeyi biliyorum.Şeytanları değil!"dedi.Kadın "Bir fark yok canım.Sadece ışık tut."dedi ve hemen ayağa kalkarak Mel'i
yerinden kaldırdı, kapıya doğru itmeye başladı.Mel O anda kendine geldi ve kendi kendine gitmeye başladı.Hızlı gitmeliydi.
Meleklerin ona ihtiyacı vardı.

*****SON*****

Kulakları onu gideceği yere götürüyordu sanki. Sara'nın bangır bangır şarkı dinlemesine ve arabanın sesine karşın sesler çok netti.
"Yardım et.Yardım et." diye bağırıyordu melek.Sara'ya o kadar gelme dediysede dinletemedi.Kulağındaki ses"Burası" dediğinde durdu.Etrafına baktı.Sağında
kırmızı bir ışık gördü ve hemen arabadan indi. Yanında büyük bir el feneri taşıyordu.Sara da ne olur olmaz diye su getirmişti yanında. Sonuçta ateşe gidiyorlardı. Suya
ihtiyaçları olabilirdi.Işığa geldiklerinde gözleri kamaştı.Ama sonradan alıştılar.Artık her şey daha netti.Melek sihir yapıyordu.
Şeytan ise karşı koyuyordu.Hemen ışığı şeytanın üzerine tuttu.Şeytan geri gitti.Bir anda parladı. Mel gözlerini açtığında Sara şeytanın kollarındaydı.Mel"Saraaaaaaaaa!"
diye bağırdı.Ona koşacakken melek onu durdurdu.Sonra sihir yaptı.Sara ve şeytan yok oldu. Mel " Ne yaptın sen? Saraaaaa olamazzz!"
dedi.Dizleri bir anda onu taşıyamadı ve yere düştü. Ağlamaya başladı. "Olamaz hepsi benim yüzümden."diye tekrarlıyordu.
Sara'nın kaybolduğu yere doğru emekledi.Oraya yattı.Ağlamaya devam etti. Etrafında sadece karanlık rüzgarın sesi duyuluyordu.
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Yok Edicinin kızı Empty
MesajKonu: Geri: Yok Edicinin kızı   Yok Edicinin kızı EmptyPerş. 18 Mart 2010, 20:31

direk cehennemde balo geceleri aklıma geldi
beğendim eline sağlık canım +1
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Yok Edicinin kızı Empty
MesajKonu: Geri: Yok Edicinin kızı   Yok Edicinin kızı EmptyC.tesi 20 Mart 2010, 11:29

bende ondan esinlendim zati =)
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Yok Edicinin kızı Empty
MesajKonu: Geri: Yok Edicinin kızı   Yok Edicinin kızı EmptyPaz 27 Haz. 2010, 11:57

kardelen devamı nerde kuzum hım
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Yok Edicinin kızı Empty
MesajKonu: Geri: Yok Edicinin kızı   Yok Edicinin kızı EmptyPaz 15 Ağus. 2010, 10:00

Devamı hiç aklıma gelmemişti kuzum xD
Ivalayn Hall
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Ivalayn Hall

Paylaşım Gücü : 16
Tür : Kurt Kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Yok Edicinin kızı Empty
MesajKonu: Geri: Yok Edicinin kızı   Yok Edicinin kızı EmptySalı 31 Ağus. 2010, 20:01

tek bölümlük bi hikaye türü olarak yazdın?

Devamı olmuycak mı yani?

Yok Edicinin kızı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» peter facinelli ve kızı lola
» Kapak Kızı: Kristen Stewart
» Madonna'nın Kızı Edward Fanı..
» Kristen Stewart, Bella'nın Kızı Hakkında Konuştu!
» Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!