Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen stewart parade ropörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen stewart parade ropörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen stewart parade ropörtajı

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen stewart parade ropörtajı Left_bar_bleue0/0Kristen stewart parade ropörtajı Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen stewart parade ropörtajı Empty
MesajKonu: Kristen stewart parade ropörtajı   Kristen stewart parade ropörtajı EmptyPerş. 18 Mart 2010, 19:35

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bir rock yıldızının ayakkabılarını doldurmak

Bence benim jenerasyonum runaways'in ne olduğunu bilmiyor.ben bilmiyordum,
joan jett'in farkındaydım.o efsane ,yani onunla tanışmanın yanı sıra ona sette sahip olmakta büyük bir olaydı.
Joan'un hakkında konuştuğu tek şey onun hayatındaki o periyoda ne kadar çok önem verdiğiydi çünkü bu onun tüm kariyerine giriş adımıydı.The runaways ilk kız gruplarından, yani bu oldukça başarılı ve feminist bir hikaye. joan arkadaşım haline geldi ve onun karşı durduğu ve "ah tanrım, şimdionun adaletini yerine getirmeliyim diye düşündüm.

milli vanilli yapmamak.

Müziği doğru yapmak hakkında çok endişelendim çünkü runaways'in çok ayırıcı bir
sound'u var. bu sadece şarkı söylemek değil. bu onlarınki gibi bir müzik denemsi. Playback yapmıyordum.jona jett'in perfrmans sergilerken yaptığı o homurdanmayı elde etmek için çok sıkı çalıştım.mükemmel yaptığımı söylemiyorum ama elimden gelenin en iyisini yaptım. ve gitar çalmayı öğrendim çünkü yalandan çalmak istemedim.

Dakota fanning ile twilight bölgesinde yine buluşmak.

Runaways'de gerçekten bağ kurduk .muhtemelen Breaking dawn'ı çekeceği o 3 günü iple çekiyorum .Onu twilight setinde görmek garip çünkügenellikle tüm oyuncular aynı. ama aniden dakota geliverdi.
onu eclipse'de jane kıyafeti ile ilk gördüğümde ,ki bu biz runaways'i bitirdikten hemen sonraydı ,bu cehennem kadar garipti .

Remember me'de ki robert hakkındaki görüşleri

bende cesur ve farklı. oynaması kolay bir karakter değil. bunun içinde gerçekten harika olduğunu düşündüm.

o sıkı twilight fanları

Birşey hakkında hiç bu kadar fanatik olmamıştım.Hiç böylesine takıntılı olduğum birşeye sahip olmamıştım. ama yıllarca grupları,filmleri aktörleri takip ettim. Ne hissettiklerini tamamen anlayabiliyorum.
kişisel olarak, geri dönüp bu kadar uzun süre başarılı olan filmlerdeki bir karakteri takip etmek benim için çok havalı.

Bir dizi problemli genci oynamaya sıra gelince.

oynadığım karakterleri genellemek çok zor çünkü onların hepsinin farklı sorunları var. ne tip karakterler bilmiyorum, özellikle onlar genç kızlarsa muhalif olarak düşünelemezler.bence tamamen mutlu ve düşüncesiz bir karakteri oynamak mutluluk verici ve düşüncesizce ama sıkıcı olurdu.Ne halt ettiğimi bilmiyorum .Sadece bana konuşan roller oynuyorum.asla yapmayacağım birşey büyük bir patlama filmi .bununla başedemezdim.tamamen yıkılırdım.

Bellayı oynamak sorun olmaya devam ediyor.

Birleyi filme çektiğinizde onu yaşamak zorundasınız. Twilight'ın dışarıdan bakıldığında büyük bir reklam filmi gibi göründüğünü biliyorum. ama Bellayı oynamak diğer oynadığım rollerden daha zordu. ve hala geliştiriliyor çünkü henüz bitirmedim.bu bir kişinin günlüğünün keşfinden daha fazlası.

ilk twilighttan sonraki kaçışı

çekim yaptığımız yerden portland'dan araba yolculuğu ile kendi başıma geri döndüm. ufak bir kamyonet satın aldım ve LA'e evime sürdüm. bu en değiştirici deneyim değildi ama eğlenceliydi. bana özgürlük hissi verdi .

Hala annesi tarafından yönetilmemiş

o gerçektne iyi bir senaryo denetmeni ve K-11 adındaki dramanın yardımcı senaristi ki o yönetcek ve ben oynayacağım. eğer beni şimdi arayıp" filmi yapıyoruz" deseydi gerçekten heyecanlanırdım. Sorum şu ki "Annen ile çalışmak nasıl olurdu?" çok yakınız ve aynı zamanda yaratıcı olarak çok farklıyız. ama eğer olursa bunun harika olacağını büşünüyorum

kaynak:parade

Kristen stewart parade ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Star INC Kristen Stewart Ropörtajı
» Kristen Stewart Instyle Röportajı
»  Fransa Premiere Röportajı - Kristen Stewart
» Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı
» Kristen Stewart Vogue magazin ropörtajı