Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı

YazarMesaj
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı Empty
MesajKonu: Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı   Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı EmptyPaz 31 Ekim 2010, 19:24

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Star INC: Twilight efsanesinin son serisi, Breaking Dawn’ın başlamasıyla, yeniden Bella’nın bir parçası olacaksın…
Kristen: Umuyorum ki Twilight biter bitmez, birkaç sene içinde insanlara Bella’yı unutturacağım. Bu arada Bella’nın vampire dönüşme evrimini izliyorum.Breaking Dawn’da tam bir değişime uğruyor. Bunu seviyorum!

SI: Gerçek hayatta bir vampir olmak ister miydin?
K: Hayır, sonunda, yaşlanmak ve ölmek fikirleri bana cazip geliyor. 40 yıl sonra bana yeniden sor, yaşlı ve buruşuk olduğumda! O zaman belki çok farklı bir cevap vereceğim. [Gülüyor ]

SI: Cullenlara katıldıktan sonra Bella’nın özel gücü oldu. Sen bu özel güçlerden hangisine sahip olmak isterdin?
K: İnsanların düşüncelerini okumak isterdim. Her zaman merak etmişimdir, insanlar benle konuşurken ne düşünürler, bana gerçeği mi söylüyorlar acaba…

SI: İç huzurunu bulmak için ne yaparsın?
K: Sınırımı biliyor ve bunun ötesinde ne yapmamam gerektiğini anlıyorum. Dinlemeyi konuşmaktan çok daha fazla seviyorum. Basınla ilk karşılaşmam sırasında dehşete düşmüştüm. Sorulardan korktum, cevap verememekten, salakça bir şey söylemekten ve ya bir aptal gibi görünmekten korktum.

SI: Ya bugün?
K: Şimdikinden farklı değil. Sanırım birkaç yıl içinde alıştırma yaptım ve aptal durumuna düşmemeyi öğrendim

SI: Bu gerçekten çok uzakta değil!
K :Biliyorum [ Gülüyor] Nedeni şimdi biraz daha az çekingenim, ancak bundan üstünlük sağlamaya çalışmıyorum.

SI: Ne zaman Robert’la arandaki doğal ilişkiyi ortaya çıkaracaksın?
K: Bize iki yıl izin verin, Twilight yapımı bittikten sonra… O zaman size her şeyi anlatacağım, ya da hemen hemen her şeyi (Gülüyor )

SI: Robert, eğer bir hata yaparsa ve ya bir sahneyi yeniden çekmesi gerekirse, ona bunu söylemekte tereddüt etmeyeceğini anlattı. Bu doğru mu?
K : Evet, bu doğru. Ben sürekli yönetmene sahneyi yeniden çekmeli miyiz diye soruyorum, çünkü Rob benden çok daha iyi oynuyor. Ve o her zaman için harika [Gülüyor]

SI: Robert da sana aynı şeyi söylemekten çekindiğini söyledi. Ona şey demenden korkuyormuş…Canın cehenneme!
K : O bir yalancı! (Gülüyor ) O her zaman beni kameraların önünde beni zorlar ve oyunculuk konusunda kendimi geliştirmemi sağlar. Aslında biz birbirimize karşı zorluyuz ve birbirimizi ezbere biliyoruz. Bu Taylor’ı güldürüyor.

SI: Peki, Twilight çılgınlığına alıştın mı? Bununla başa çıkabiliyor musun?
K: Diyelim ki hayranlarımı anlıyorum. Ama normalde, hiç kimse 20.000 çığlık atan kişi önünde ayakta kalamaz! Bu konuda ne hissettiğimi gerçekten anlatamam, çok tuhaf!

SI: Seyahatteyken bir otel odasında, hayranların yüzünden sıkışıp kaldığın söyleniyor…K: Bu saçmalık! (Gülüyor ) Benim hakkımda yazılanların hepsini okurum, bunların %99’u yalan! Bu benim mükemmeliyetçi tarafım. İşte bu yüzden başkalarının benim hakkımda ne söylediğini bilmeye ihtiyacım var.

SI: Bazı anketlerde sen ve Angelina Jolie karşılaştırılıyorsunuz. Bunu bir iltifat olarak kabul ediyor musun?
K: Ona benzer bir özelliğim olduğunu düşünmüyorum. Ama Angelina karakteri için harika seçimler yapan muhteşem bir aktris. Benle onu karşılaştıran insanları anlayamıyorum.

SI : İnsanlar bizim kuşağın seks sembolü olduğunu söylüyorlar…
K: Ben? Bir seks sembolü ? (kahkahalarla gülüyor ) Ben sadece Twilight’tan bir kızım. Hala bazı insanlar ismimi bilmiyor ve beni sokakta ‘’Bella!’’ diye çağırıyorlar Ama ben popülerlik için bu işi yapıyor değilim.

SI: Hadi, biraz Welcome to the Rileys hakkında konuşalım. Senin gerçekten gurur duyduğun bir film ve ABD’de birçok sinemada bu ay oynatılacak.
K: Böyle filmler sayesinde bir oyuncu olmak istedim. Benim için bu rolü oynamakta hiçbir sakınca yok.Karakterim Malory’nin hayatı karmaşık. O sadece 16 yaşında ama vücudunu pazarlıyor. Bir adam onun bütün varlığını değiştiriyor, seks olmadan, fiziksel temas olmadan, sadece onunla yaşamak için… Sadece onun yanında olmak için…

SI: Bu ağır rolü gördüklerinde hayranlarının şok olacağından çekindin mi?
K: Bu çıplaklıkla ilgili bir film değil. Bunun dışında sadece bir kez beni striptiz yaparken göreceksiniz. Umarım genç kızlar bu filme giderler, çünkü bu gerçek ve karmaşık bir yaşamın bir kişi tarafından nasıl değiştirildiğini anlatıyor.

SI: Malory’i oynamak için nasıl hazırlandın?
K: Onu oynamak için bir kızla tanıştım. Kimliğini kaybetmiş bir kızla…Gerçekten yıkıldım.

SI: James G. Doug ile çalıştın. Bu işbirliği nasıl başladı?
K: Aramızdaki iletişimi geliştirmek olağanüstüydü. Biz gerçekten çabuk arkadaş olduk.

SI: Twilight’tan sonraki hayatın için endişeli misin?
K: Bütün filmler beni tutkuyla doldurur. Breaking Dawn ve ya WTTR benim için aynı zahmettedir. Benim için bir fark yaratmıyor. On The Road çekimleri sırasında Walter Salles'i harcamak durumunda kaldım. Jack Kerouac gibi mükemmel bir yönetmen tarafından kitaptan sinemeya uyarlanan bir filmde yer almak; hem de Kristen Dunst ve Viggo Mortensen gibi saygı duyduğum aktörlerle yer almak... İşte bu yüzden bunu yapmam gerekiyordu.

Kaynak:Facebook

Kristen Stewart'ın Eğlenceli Star INC Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası