Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Ratbone Röportaj 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Ratbone Röportaj 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jackson Ratbone Röportaj

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jackson Ratbone Röportaj Left_bar_bleue0/0Jackson Ratbone Röportaj Empty_bar_bleue  (0/0)

Jackson Ratbone Röportaj Empty
MesajKonu: Jackson Ratbone Röportaj   Jackson Ratbone Röportaj EmptyÇarş. 31 Mart 2010, 19:47

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jackson'ın rapörtajlarına bayılıyorum! Çevirirken gerçekten çok eğlendim. Sorular ilerdikçe cevaplarda komikleşiyor. Son soruda gerçekten gülmekten öldüm. İşte rapörtajın Çevirisi;

New moon'da çıkan yeni karakterlerden en favorin hangisi?
new moon'da ki en favori karakterim twilightta yoktu.sanırım en sevdiğim karakter bir topluluk...volturi.bu o görmesi çok güzel olan şeylerden biri ,bu çökmekte olan yaşlı vampirler ,vampir topluluğunu yürütüyorlar .bence onlar birlikte film çevirme şansını yakaladığımız o harika bir grup aktörlerden. ve onlar çok korkutucular. hepsi harikalar-yani dakota fanning korkunç bir jane ,kesinlikle korkutucu

Birkaç yıldır birlikte çok vakit geçirdiniz,kameralar durduğunda neler hakkında konuşursunuz.

aralardamı? sıradan şeyler hakkında konuşuruz bilirsin, hepimiz normal insanlarız -gerçek hayatta vampir değiliz. çekim aralarında beğendiğimiz müziklerden konuşuruz yada film bittiğinde neler yapmayı planladığımızdan. herzaman gitarımı yanımda getiririm ,ve harmonica'mı ve nikki,rob ,kristen birçoğumuz müzikal anlamda yetenekliyiz.yani çoğu zaman çekim aralarında doğaçlama müzik yaparız.bazı duygusal yoğunlukları dışa vurmak ve eğlenmek için.

Efsane ilerledikçe daha az yada çok karakterin gibi hissediyormusun?

daha çok yada az jasper gibi olmak mı? bilirsin dürüst olmam gerekirse bence ilk twilightta hayal ettiğim jasperdan daha fazlası. çünkü eclipse'de jasper'ın arka plan hikayesini anlatma şansım oldu.twilighttaki jasper'ı anlamayanların gerçekte neyin ilerlettiğini görecekler. Bu karakter herzaman acı içinde ,insanlar neden diye soruyor ve onun sebebi nedir? diye .onun gerçekten karanlık bir geçmişi var ve onu takip ediyor. yani bu anlara gitmek çok güzeldi yani twilight ve new moon'da neden öyle bir performans gösterdiğimi açıklıyor.

Dışarıda birçok twilight ürünleri var .Hiç birini kendin için aldınmı?

Gerçek hayattaki herhangi bir " twilight "ürünümü ? hiçbirini almadım,grup arkadaşım ben graupner jasper yastık kılıfı almış üzerinde yüzüm var. Ritüelistik bir şekilde onu yakmam gerekti ,çünkü beni korkutuyordu.

Çeviri: Luna Pattz*twilighhikayem
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jackson Ratbone Röportaj Left_bar_bleue0/0Jackson Ratbone Röportaj Empty_bar_bleue  (0/0)

Jackson Ratbone Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Jackson Ratbone Röportaj   Jackson Ratbone Röportaj EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 09:33

hehe kendinden korkmuş hıhı
vala ne yalan söyliyim bencede yeni aydaki favoeiler voltirilerdi çok gerçekçi ve gizemliydiler bence Very Happy
saol kuzum +p sevgi

Jackson Ratbone Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi
» Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi
» Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj
» röpörtaj
» röpörtaj