Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı   Left_bar_bleue0/0Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı   Empty_bar_bleue  (0/0)

Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı   Empty
MesajKonu: Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı    Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı   EmptySalı 06 Tem. 2010, 08:54

BamS:Bayan Stewart, Bay Pattinson, Bay Lautner.. Son üç filmi yaptıktan sonra biteceği zamanı düşünüyor musunuz?

Rob: Yani, bu çeşit bir tecrübeyi anlamak hemen hemen imkansız Her şey çok kısa bir zaman diliminde oldu. Bir super nova(patlama sonucu aniden parlaklaşan bir yıldız) gibi.

Kristen: Rolüm Bella’yı gerçekten seviyorum. Bana bir kız kardeş gibi hissettiriyor. Bunu sonsuza kadar yapabilirdim

BamS: Eclipse’da hatırladığınız en iyi sahne hangisiydi?

KRISTEN: Taylor’ın Rob’a “Senden daha sıcağım” demek zorunda olduğu sahne, çok komikti. Gülmemi durduramıyordum. Hatta 50. defadan sonra başarabildim, çok eğlenceliydi.

TAYLOR:4 sayfa şey söylerken, Kristen’ı dağa taşımak zorundaydım.

BamS: Rol modelin kim?

TAYLOR: Benimki Tom Cruise. Çok farklı yönleri var ve o süper hoş. Kadın favorim Jessica Alba. O bir insanın hayallerindeki kız ve hayallerindeki co-star

KRISTEN: Kesinlikle rock şarkıcısı Joan Jett. Son zamanlarda Runaways’de onu betimledim. Bu yüzden onu tanıma avantajım vardı. Joan bütün erkek rock şarkıcılara kadınların da bunu yapabildiğini gösteriyor. Ve aynı kalıyor, bunu yapmak için çok fazla cesarete ihtiyacınız vardır.

BamS: Bir yıldızla tanıştığında nasıl hissedersin?

ROB: David ve Victoria Beckham ile L.A. lokantasında yan yana oturmuştuk. Beni şok etmişti, gerçeküstüydü.

BamS:Kendin hakkında okuduğun en çılgınca şey nedir?

Tay:Öldüğüm! Gerçekten! Bir iki kere öldüm. Avusturalyalı dansçıların beni öldürdüklerini söylüyorlardı.

Rob: Bir magazin tarafından en iyi elbiseli adam seçilmişim. Ve kendi üstüme bakıyorum, spor kıyafetler, gerçekten eski, yırtık ayakkabılar ve tuxedo çoraplar- en iyi elbise olabilir mi?

BamS: Kendi kendinizi hakkında hiç düşünmediğiniz hallerde buluyorsunuz, değil mi?

ROB:Paparazzi, gittiğim her yerde beni izliyor, en tuhaf yerlerde. Buna alışmak zorundayım. Geçenlerde Londra’da boxer alırken fotoğrafım çekilmiş ve bir arkadaşım bana daha iyi hissettirecek bir çift daha aldı.

Taylor: Bana olan en tuhaf şeyde Sidney’den bir kadın geldi ve kolunu imzalamamı istedi. Ve ertesi gün gazetedeki bir haberde, kadının koluna benim imzamın dövmesini yaptırdığı yazıyordu

BamS:Twilight eski moda bazı temalar taşıyor. Sevgiye şimdiye kadar devam etmek, evlilikten önce sex yok gibi.

ROB:Bazı insanlar bir barda tanışıyor ve aynı gece sex yapıyorlar ve yaşamların geri kalanında beraber oluyorlar. Bazıları evlilik olmadan beraber kalıyorlar, 5 çocukları oluyor ve sonra evleniyorlar. Bence toplum nasıl yaşanması gerektiğinin kurallarını yok saymamalı. Herkes buna tek başına karar veriyor olmalı.

BamS:Elinde kız taşıyan soylu centilmen Edward, kadınlarda geçmişe ait bazı şeyleri uyandırmak istiyor .Kadın erkek eşitliği nereye gitti?

ROB:Ben de merak ediyorum. (gülüyor)

BamS:Genç insanlar Edward’dan ne öğrenebilir?

ROB:O sempatik, hatta kız arkadaşı başka bir adamı öperse bile onu affediyor, iyi adam. hıhı

BamS: Biri karakterinde ne kadar sen bulabilir?

TAYLOR: Özel olarak, biz diğer normal insanlar gibi davranıyoruz

BamS: Bu fenomenden önce olduğun gibi aynı insan olarak nasıl kaldın?

KRISTEN: Sadece bunun hakkında bu kadar düşünmemelisin. Yani iyi, ama diğer taraftan çok gerçek üstü. Ağır bir yolculuk ama bir o kadar da eğlenceli!

Çeviri:Lamb-Lion
Kaynak:bild.de

kaynak:twilightfantr.com

Kris, Rob, Taylor Bild Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kris-Rob-Taylor EW dergisi röportajı
» ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...
» Kris'in Vouge Röportajı...
» Kristen,robert,taylor -USA today ropörtajı
»  Kris, Taylor, Rob ve Peter Breaking Dawn Hakkında Konuştu