Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu!

2 posters
YazarMesaj
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu! Empty
MesajKonu: Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu!   Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu! EmptyPaz 13 Şub. 2011, 13:35

Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu! Ashleygreenelakersceleb
“Breaking Dawn”ın Louisiana’da ki çekimleri süresince Ashley Greene e-mail aracılığıyla, Miley Cyrus ile birlikte çalışmak gibi bazı soruları MTV için cevapladı ve o en çok Breaking Dawn’ı ve Kristen Stewart’ı bir vampir gibi görmeyi bekledi.
MTV : Tüm o “Twilight” etkisiyle 2011 senin için büyük bir yıl olarak şekilleniyor ve şimdi “The Apparition,” “LOL” de önemli rollere sahipsin ve diğer projelerinle çizginde ilerliyorsun. 2011 hakkında özel, büyük bir yıl olacak gibi hissediyor musun?
Ashley Greene: Kesinlikle .Bunun için çok heyecanlıyım. “Th Twilight Saga” filminin son bölümü olan filmin çekimleri üzücü olacak ama ben sahip olduklarımla önüme bakabileceğim için minnettarım. Zaman geçiyor ve 2011 için harika fırsatlar ortaya çıkıyor ve ben bir şekilde iyi hissediyorum – ben iyi bir yerdeyim!
MTV: Bu yıl için, yaptığınızın ötesinde herhangi bir hedefiniz var mı ? Yılın sonunda geriye baktığında “Onu başardığım için memnunum.” demek istediğin birşey var mı ?
Greene: “Twilight” ve benim yaklaşan projelerim bana inanılmaz bir altyapı hazırladı. Bu yıla sığdırdığım çeşitli proje ve roller kadar ileride de iş yapmak için sabırsızlanıyorum. Ben ayrıca mark’ın m.powerment kampanyasıyla adımlar atmaya devam etmek için sabırsızlanıyorum; benim için, genç, bayan hayranlarımın hayallerini takip etmesi için ilham veren sesimi kullanmam önemli. Ben 2010 yılındaki herşey için minnettarım, son derece iyimserim ve bu yıl başarabildiklerimin çoğu hakkında heyecanlıyım.
MTV: “Breaking Dawn” filmini çekerken en çok heyecanlandığın sahne hangisi ?
Greene: En çok heyecanlandığım film ve Volturi’ye karşı büyük bir mücadele göreceksiniz. Ekip olarak biz kendi numaralarımızı yapmayı mümkün oldukça seviyoruz, bu yüzden o eğlenceli ve o sahneleri çekmek zor. Jeff Imada,dublör koordinatörü, iyi çalıştığı için böyle bir patlama oldu. Ben ondan çok şey öğreniyorum.
MTV: Bize Bill Condon’un setteki stili hakkında bilgi ver. “Twilight” yönetmeninin diğer yönetmenlerden farkı ne?
Greene: Bill Condon ile çalışmayı anlatmanın bir yolu yok. O çok profesyonel, sabırlı ve büyüleyici bir lider. Onunla çalıştığımı bildiğim hergün sete giderken heyecanlanıyorum. Her yönetmen filmleri için böyle farklı bir enerji ve bakış açısı getirir.Bill çok sakin ve güvenilir.Onunla çalışırken çok rahat hissediyorum.
MTV: Kristen Stewart People’s Choice Awards’da filmin bazı sahnelerinde bir vampir gibi olacağını söyledi. Kristen’ı bir vampir gibi gördüğünde tepkin neydi ?
Greene: Onun resmen Cullen ailesine katıldığı için memnunum!

Kaynak: MTV
nessieblackcullen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
nessieblackcullen

Paylaşım Gücü : 29
Tür : Vampir
Nerden : macaristan türkiye ve bulgaristan ve daha bir çok yerden melez
Lakap : melezrapunzel ya da süslü

Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu! Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu!   Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu! EmptyPtsi 21 Şub. 2011, 13:40

iyimiş

Ashley Greene Şafak Vakti,2011 Ve Daha Fazlası Hakkında MTV’ye Konuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası